Соціум

«Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Саме під таким гаслом працівники енергопостачального підприємства «Прикарпаттяобленерго» провели пізнавальну акцію у двох оздоровчих таборах «Смерічка», село Микуличин Яремчанської міськради, і «Сокіл», село Сокіл Галицького району.

Енергетики постійно інформують дітей в школах, проводять пізнавальні уроки та екскурсії на території компанії, а влітку виїжджають з просвітницькою місією в дитячі оздоровчі табори. Про електробезпеку мали можливість дізнатися близько півтисячі дітей віком від 7 до 17 років.


Сама акція відбулася у форматі цікавої пізнавальної гри – Енергетичного експресу. Її учасники виконували різноманітні завдання, застосовували при цьому свої інтелектуальні та творчі таланти, мандрували від станції до станції. Діти знайомилися з правилами електробезпеки, відповідали на запитання та розгадували загадки. Цікаво, що часто для того, аби розв’язати нове завдання, потрібно було застосовувати знання, які діти мали набути в процесі гри. Дітки мали нагоду на власні очі побачити і потримати в руках спецодяг, інструменти та обладнання, з яким енергетики працюють щодня, а також поспілкуватися з електромонтерами оперативно-виїзної бригади – тими, хто першими приходять на допомогу при виникненні проблем з електропостачанням.

Крім цього, в рамках акції, для дітей були проведені пізнавальні інтерактивні уроки, які пройшли у форматі лекцій. Кожен учасник заходу отримав на згадку не тільки цінні знання, а й приємні подарунки: солодощі та книжки «Вольтик – суперагент: Ілюстрована електробезпека для дітей». Оздоровчим таборам енергетики подарували настільні ігри та канцтовари для ігрових кімнат.

«Незважаючи на несприятливі погодні обставини – через дощ нам довелося з вулиці перейти в актові зали і провести захід там, акція пройшла на відмінно, – зазначила фахівець зі зв’язків з громадськістю відділу інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго», куратор проекту Ольга Тишко. – Дуже приємно, що діти з інтересом виконували усі завдання і показували дійсно блискучі результати. Також хочу звернути увагу на особливу підтримку з боку волонтерів – працівників нашої компанії, які вирішили долучитися до нашої благородної справи, це і енергетики Яремчанського та Галицького РЕМ, і працівники дирекцій з персоналу та охорони праці».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.