Соціум

Деталі мають значення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Правильний вибір провайдера – гарантія того, що ви безтурботно користуватиметеся якісним інтернетом, а не службою техпідтримки. Щоб не хапатися за голову після того, як з обраним під’єднанням до всесвітньої павутини почнуться проблеми, уже зараз візьміть до уваги кілька важливих нюансів.

Перш за все, необхідно визначити, до яких видів швидкісного інтернету є можливість підключити вашу домівку чи офіс. Після цього ви вже знатимете можливих провайдерів і зможете порівнювати їх. Аби не вдаватися у складну технічну термінологію, нагадаємо критерії, якими потрібно керуватися при виборі провайдера.

Вартість послуг – як без цього? Адже це один зі стандартних перших пунктів, від яких відштовхуються клієнти. Тут-то й чатує на потенційного споживача дуже поширена помилка – орієнтуючись виключно на суму, він забуває про інші важливі моменти. У гонитві за дешевизною людина часто отримує не лише повільний інтернет, але й постійні проблеми зі зв’язком і майже повну відсутність технічної підтримки. Отже, забувати про ціни не можна, але й особливо захоплюватися – клієнтський гріх. Якщо ж коротко – не очікуйте якісного безлімітного інтернету за ціною нижче, ніж 40-50 гривень на місяць.

Техпідтримка, до слова, є важливою деталлю. Напевне, жоден провайдер не застрахує своїх клієнтів від проблем, пов’язаних з доступом до інтернету. Однак солідна компанія має гарантувати їх негайне усунення. Якщо проблему не можуть вирішити за день-два – чи є зміст продовжувати користуватися послугами?

Швидкість – ще один спосіб заморочити голову клієнту. Пропозиціями типу «100 мегабіт майже безплатно» зараз часто заманюють недосвідчених користувачів не зовсім щирі провайдери. Насправді, все не так просто. Заявлена швидкість частіше за все є максимально можливою, але рідко коли дійсно наявною. Таку швидкість з’єднання матиме хіба що людина, яка у певний момент опиниться єдиною на лінії. Насправді ж клієнтів у провайдера багато, і фактична швидкість обернено пропорційна кількості під’єднаних до каналу користувачів. І якщо солідні компанії постійно збільшують пропускну спроможність своєї мережі, то клієнти нечесних і/або відсталих провайдерів змушені «насолоджуватися» повільним з’єднанням. Тому обов’язково поцікавтеся у менеджера провайдера, чи резервується канал для користувача і чи зазначається у договорі гарантована швидкість.

Тип підключення до інтернету – чинник, на який обов’язково треба звернути увагу. Стандартний телефонний інтернет давно замінили сучасними типами підключення. Найзручнішою наразі вважається виділена оптоволоконна лінія – ця сучасна технологія гарантує високу швидкість передачі даних, простоту підключення, відсутність зайвого обладнання (модему).

Тарифні плани – окрема тема. Список тарифів, які пропонує провайдер, має бути достатньо широким, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Важливо обміркувати, який тариф буде вигідним для вас і за ціною, і за змістом послуги.

Наостанок, нагадаємо про перевірений дідівський метод – це прості людські відгуки про провайдерів. Варто навідатися до кількох інтернет-форумів або просто поцікавитися в друзів і знайомих, щоб назбирати достатньо рекомендацій. І не поспішайте з підключенням. Інтернет має стати вашим помічником і вікном у світ, а не проблемою, яка змушуватиме регулярно дзвонити у службу підтримки зі стандартною фразою – «У мене нема інтернету».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.