Соціум

Чиновнику вірити – себе обдурити

Google+PinterestLinkedInTumblr

Наприкінці минулого року у статті «Між владою та людьми» ми писали про конфлікт, який стався у гуртожитку по вул. Військових Ветеранів, 6 у Івано-Франківську. Дійові особи: прості мешканці та начальник КП «Спецкомбінат» Степан Савчук, який отримав дозвіл від виконкому на переобладнання його кімнат.

Люди били на сполох, адже Савчук вирішив забрати 17 квад­ратних метрів, якими користувалося дев’ять сімей. У ці метри входить: частина коридору, два санвузли, душова кімната, невеличкий передбанник і комірчина. Сусідів обурило те, що жодного дозволу на відчуження загальних метрів він у них не отримував, бо підписувалися вони тільки тоді, коли він брав дозвіл на переобладнання своїх кімнат. Проте, це йому не завадило.


Хочемо зауважити, що півроку тому Степан Савчук та Олександра Петрик – начальник ЖЕО №2, на території якого розміщений гуртожиток, – запевняли «Репортер», що без дозволу сусідів ніхто нічого переобладнувати не буде. Але не так сталося. Недавно Степан Савчук відгородився від сусідів і забрав, як вони того й боялися, загальну площу.

Як каже одна із мешканок, Світлана Шумега, вона вже зверталася і до міського голови Віктора Анушкевичуса, і до його першого зама Зіновія Фітеля – результату жодного. Сумно, але не дивно. Адже до виборів ще далеко. Цікаво, коли наша влада збереться з силами, аби звернути увагу на простих людей?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.