Соціум

409 будинків у Франківську перейдуть від «Балтія-сервіс» до комунального управителя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

409 франківських багатоповерхівок, які раніше обслуговувались ТОВ «Балтія-сервіс» і мешканці яких не прийняли рішення про форму управління їхнім будинком, з 1 вересня 2022 року будуть передані в управління КП «Комфортний дім» Івано-Франківськ.

Відповідне рішення було ухвалено 19 серпня на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, пише Репортер.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирного будинку», власники жилих і нежилих приміщень повинні прийняти рішення про те, хто і в якій формі буде здійснювати управління їхнім будинком. Можна створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), можна визначити управителем будь-яку приватну чи комунальну компанію, можна взяти будинок у самоуправління. Але якщо власники самостійно не прийняли рішення про форму управління їхнім будинком, то управитель їм призначається на конкурсі. Саме це і було зроблено у Івано-Франківську.

Загалом же конкурс на призначення управителя було проведено на 1108 будинків.

Перелік будинків, які з 1 вересня будуть управлятися КП «Управляюча компанія «Комфортний дім» можна переглянути за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: