Соціум

3 критерія, які грають важливу роль при виборі ІТ-курсів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сайти ІТ-курсів для початківців вже з перших рядків починають малювати ваше майбутнє в яскравих фарбах: затребувана ІТ-професія, блискучий старт кар’єри, швидке та вдале працевлаштування, зарплата з величезною кількістю нулів. Так, ІТ — це перспективно, прибутково і цікаво, але треба розуміти, що всього і відразу досягти неможливо. Проте хороші курси дадуть вам необхідні знання, з якими ви продовжите розвиватися. Якщо ви бажаєте отримати користь від навчання, варто уважно підійти до вибору онлайн-школи. Аби не витрачати час на пошуки, можна обрати потрібний курс на https://itea.uz/, де професійно та якісно займаються підготовкою ІТ-спеціалістів.

  1. Актуальність програми та кейсів

Програма курсів — перше, на що варто звернути увагу. Які навички ви отримаєте за результатами проходження курсу? Чи відповідає обрана освітня програма реальним кейсам замовників? Яке співвідношення часу вивчення теорії та практики на курсі? Всі ці моменти треба одразу уточнити, щоб зрозуміти, чи достатньо знань ви отримаєте для ваших цілей. Якщо програма навчання не змінюється роками, то навряд ви отримаєте актуальну інформацію.

  1. Рівень досвіду викладачів

Професіонал, який вміє цікаво та доступно донести інформацію до аудиторії, здатен не тільки дати знання, а й зробити навчальний процес цікавим. Щоб знайти такого ментора, варто дивитись на його досвід, професійні досягнення, особисті якості, а також статус в ІТ-сфері. Часто викладачі ІТ-курсів поєднують основну роботу з викладанням, що дозволяє їм давати слухачам актуальну інформацію. Ідеально, коли викладач виявиться співробітником компанії, в якій ви б теж хотіли працювати.

  1. Досвід компанії

Нові центри з підготовки ІТ-фахівців здаються менш надійними, ніж центри, які працюють не перший рік. Але і ті, й інші мають свої мінуси. Наприклад, центри-новачки можуть мати слабкості у вигляді поганої організації, не найдосвідченіших менторів і невисокої поінформованості щодо ІТ-ринку, а старі центри — вигорілих викладачів, далеку від реальності навчальну програму та завищені ціни. Але кожен навчальний центр варто розглядати окремо, тому що все це лише припущення.

Не соромтеся запитувати у організаторів курсів більш детальну інформацію. Наприклад, показовою буде інформація про частку слухачів, які пройшли курси до кінця, а також відсоток випускників, які влаштувалися на роботу під час навчання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.