Розваги

З чим носити смарт браслет?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Існує багато видів наручних годинників. Одним з них є смарт браслет. Ним користуються не тільки для того, щоб відчувати комфорт, але і стежити за власним здоров’ям. Він зберігає параметри довгий час і дозволяє відстежувати зміни в самопочутті.

Вибір гаджета

Щоб правильно вибрати смарт браслет, потрібно враховувати ряд параметрів. Для початку визначтеся, для кого ви хочете придбати гаджет. Якщо це подарунок літній людині, то можна підібрати більш бюджетні моделі. Вони не мають багато функцій, але зможуть подбати про здоров’я.

Для дітей краще вибрати смарт годинник. Вони дозволять стежити за здоров’ям і додатково відстежувати місцезнаходження дитини. Також вони мають функцію здійснення дзвінків, що дозволить чаду не носити з собою дорогий смартфон.

Для чоловіків і жінок розробники зуміли вмістити в смарт браслет практично всі функції телефону і зробити його зручним і привабливим.

Поєднання стилів

Кожен смарт браслет має ряд основних функцій:

 • відображення часу і дати;
 • можливість установки сім-карти;
 • отримання повідомлень зі смартфона;
 • функції управління камерою мобільного телефону;
 • має «розумний» будильник;
 • відстежує фізичну активність і стан здоров’я;
 • нагадує про важливі події;
 • оснащений таймером, калькулятором і т.д.;
 • запам’ятовує дані про ваше місцезнаходження;
 • має функцію зворотного пошуку;
 • вміє виконувати голосові команди.

Багато хто може сказати: смарт годинник – це не престижно, це тільки спортивний гаджет. Так, дійсно він дуже зручний для занять спортом і активного відпочинку. Ідеально підходить під спортивний стиль одягу. Але моделі смарт годинників є як універсальні, так і унікальні по дизайну.

Для жінок дизайнери розробили спеціальну лінійку товарів. Ці гаджети кардинально відрізняються від звичайних і навіть чоловічих моделей. Вони досить легкі. Навіть є годинники, прикрашені стразами і золотими пластинами. З ними будь-яка дівчина відчує себе принцесою з казки. Вони блищать, переливаються і можуть бути абсолютно різних кольорів. При чому сам браслет розроблений таким чином, що на ньому можна міняти ремінець під колір туфель або улюбленої сукні.

Для сильної половини людства різновидів смарт браслетів не менше. Творці придумали оригінальний дизайн, який підійде як під шорти з футболкою, так і під діловий костюм. Як і у жіночих годинників, у чоловічих змінюються ремінці. Завдяки цьому можна вибрати однин смарт годинник і, змінюючи ремінці, адаптувати їх до свого стилю одягу. Чоловіча лінійка досить стримана за кольором і фасоном. Але повірте, є чому здивуватися.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.