Розваги

Як налаштувати універсальний пульт ДУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мануал по точній настройці універсального пульта управління поставляються з сотнями кодів для багатьох виробників, що істотно полегшує сполучення пристроїв з пультом. Однак, якщо ви не можете знайти свою книжку до пристрою або її не отримали, то ніяких причин для паніки немає.

Універсальні пульти здатні виконувати пошук цих кодів, а потім синхронізуватися з обладнанням. Природно, ви завжди можете виконати пошук кодів в режимі онлайн, знаючи тип і марку пристрою. Далі ви зможете дізнатися про декілька способів програмування універсальних пультів управління без мануала. Можливо, у вашому випадку буде простіше пульт Air mouse купити за посиланням https://pulti.ua/air_mouse/.

пульт

Початок роботи

Перед тим, як приступити до програмування пристрою для дистанційного керування, переконайтеся, що батареї встановлені правильно. Найкраще замінити існуючі батарейки, а старі завжди можна залишити як запасні. Слабкі батарейки можуть впливати на сигнал і витрачати дорогоцінний час.

По-друге, переконайтеся, що ви можете встановити прямий зв’язок між вашим універсальним пультом дистанційного керування і пристроєм, який ви хочете запрограмувати. Чим ближче, тим краще. Якщо щось завадить (кішка, дитина або якийсь предмет), вам, ймовірно, доведеться почати все спочатку.

Як запрограмувати універсальний пульт дистанційного керування

Ви можете використовувати універсальний пристрій для управління багатьма пристроями. Програмування може зайняти досить багато часу при багатьох обставинах, але ось деякі ефективні способи прискорити процес.

Ці варіанти можуть здатися очевидними, але все ж важливо згадати про це. Якщо у вас під рукою є інструкція до пульта або керівництво з програмування, це найшвидший спосіб все зробити. В інструкції будуть відображені групи кодів для різних пристроїв. Просто дотримуйтесь інструкцій по введенню кодів, і пульт управління буде готовий до роботи в найкоротші терміни.

пульт

Крім введення кодів, інструкції допоможуть при програмуванні універсального пульта дистанційного управління. Цей сценарій охоплює все, що не вказано в керівництві. Він також стане в нагоді, якщо перераховані коди не працюють для конкретного пристрою, що іноді трапляється, так як коди пропонуються для марки, а не конкретної моделі.

Використовуйте інтернет для пошуку коду

Є сайти для пошуку кодів пристрою, і вони стануть в нагоді, якщо ви хочете знайти коди. Деякі компанії пропонують списки кодів для декількох пультів дистанційного керування, в той час як інші надають тільки коди для конкретних моделей. Можна спробувати кілька кодів. Як тільки у вас є список можливих кодів, ви можете ввести їх вручну, один за іншим, відповідно до онлайн-інструкцій.

В інструкціях буде показано, як програмувати пульт дистанційного керування без кодів. Можливо, у вас навіть буде оригінальна онлайн-версія керівництва. В Інтернеті часто зустрічаються варіації і оновлені інструкції.

Перевірка пульта дистанційного керування

Виробники розуміють, що люди можуть легко втратити інструкцію або просто викинути її, коли думають, що більше в них не буде потреби. Проте, заміна батарей часто скидає коди за замовчуванням. Разом з цим багато моделей мають інструкції на задній панелі.

Скористайтеся автоматичним настроюванням

У ситуації, якщо ви не зуміли знайти коди онлайн, можна спробувати скористатися опцією автоматичного пошуку, яка була згадана в варіантах 1 і 2 вище, але без подробиць. Універсальні пульти мають величезну базу даних для багатьох пристроїв. В інструкції розписано, як сканувати коди автоматично.

Альтернативні методи

Коли мова йде про більш дорогі універсальні пульти дистанційного управління, вони можуть запропонувати додаткові методи програмування, такі як використання ПК або через USB-з’єднання. Крім того, деякі пульти оснащені технологією автоматичного навчання. Знову ж таки, функції і деталі програмування наведені в керівництві.

Якщо ви не можете знайти рішення, розгляньте варіанти, розглянуті нижче:

  • утримуйте ключ пристрою протягом декількох секунд і введіть перший з перерахованих кодів;
  • тримайте кнопку живлення, утримуючи до тих пір, поки світлодіод не почне блимати, і натисніть клавішу пристрою, а потім перший код;
  • утримуйте ключ пристрою в натиснутому стані, поки світлодіод не почне блимати кілька разів, потім відпустіть ключ і введіть перший код.

Інструкції для вашого конкретного пульта управління підкажуть вам правильну процедуру.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.