Відео Розваги

Як на франківському ЛРЗ виготовляють казан для рекордного банушу (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Казан для рекордного бануша виготовлять на франківському локомотиворемонтному заводі. Сьогодні роблять дно для казана.

Завдання зробити казан майстри отримали від комунального підприємства “Центр розвитку міста і рекреації”, оскільки 11 січня в Івано-Франківську планують встановити рекорд України з виготовлення найбільшої кількості банушу.

Казан для рекордного баноша виготовлять на франківському локомотиворемонтному заводі

Казан для рекордного баноша виготовлять на франківському локомотиворемонтному заводі.Сьогодні роблять дно для казана.Завдання зробити казан майстри отримали від комунального підприємства "Центр розвитку міста і рекреації", оскільки 11 січня в Івано-Франківську планують встановити рекорд України з виготовлення найбільшої кількості баношу#рекорд #казан #банош

تم النشر بواسطة ‏‎UA: Карпати‎‏ في الجمعة، ٢٧ ديسمبر ٢٠١٩

Над виготовленням казана працює вісім людей. Його діаметр буде 2 м, висота – 1,5 м. Казан виготовляють із харчової нержавійки. Він зможе вмістити до 4 тонн банушу.

Готуватимуть бануш 5 відомих шеф-кухарів, а розмішуватимуть – Назар Павлів та інші відомі стронгмени. Розпочнуть готувати страву зранку 11 січня, а уже о 15:00 усі охочі зможуть скуштувати бануш. Для встановлення чергового рекорду мерія залучає меценатів – з бюджету міста гроші не використовуватимуть.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.