Розваги Світ Фото

Виграй квитки на новий фільм про Джеймса Бонда з Кіноклубом “Репортера”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми кінотеатру “КіноБум“, який знаходиться у ТРЦ “Велес” в Івано-Франківську. Зараз маєте змогу виграти два квитки на фільм “007: Спектр”, зробивши репост цього запису до 13 листопада. Новий фільм про Джеймса Бонда є найдорожчим і найтривалішим з усіх картин “бондіани”. Крім того, “007: Спектр” встановив рекорд за вартістю розбитих авто – 30 мільйонів доларів.

Spectre

Відтепер щосереди ми пропонуємо фільми для перегляду. А щоп’ятниці виставлятимемо на розіграш квиток на стрічку, яку рекомендуємо.

Посилання для “Вконтакті” >>>.
Посилання для “Фейсбуку” >>>.

Репости можете робити до 12:00 години п’ятниці, 13 листопада. Ми складемо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. А ім’я переможця дізнаємось о 13:00 годині за допомогою системи рандомного вибору чисел.

Про фільм:

Джеймса Бонда із завданням відправляють у Мехіко, а потім до Риму, де він стикається з Люсією Скіарро, красивою вдовою відомого злочинця. Проникнувши на засекречену нараду, Бонд розкриває таємницю існування зловісної організації під назвою “Спектр”…

Увага! Аби взяти участь у розіграші, стіна на вашій сторінці у соцмережі повинна бути відкритою! У день оголошення результатів не забудьте зайти в мережу :) Долучитись до розіграшу можна виключно поділившись цим записом на власній сторінці у “Фейсбуці” або “Вконтакті”.

Дякуємо кінотеатру “Кінобум” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

Адреса кінотеатру: Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 225а
Бронювання квитків за телефонами: (0342) 54 09 90, 097 099 38 49, 095 624 66 70.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.