Розваги

Вибираємо ігрову мишу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожен завзятий геймер добре знає, що результат будь-якої гри залежить не лише від вправності та швидкої реакції. Надзвичайно важливу роль відіграє ігрова миша, яка має спеціальне призначення. Такий девайс володіє особливим функціоналом та значно відрізняється від офісного екземпляра. Якщо ви шукаєте оптимізований девайс для комфортної гри, тоді рекомендуємо придивитись до моделі Razer DeathAdder. Замовити таку мишу можна на сайті www.3ona51.com. Компанія пропонує ігрові миші високої якості зі зручною доставкою до вашого дому.

Ігрова миша та офісний варіант: яка між ними відмінність?

Варто розуміти, що звичайна миша та ігрова модель мають відмінності. Геймерська миша призначена для досягнення максимального результату від гри. Вона має потужний функціонал та може досить швидко реагувати на команду яку передає гравець. Така миша має багато клавіш для виконання різних завдань.  Від свого офісного побратима вона відрізняється й за вагою. Завдяки цьому така модель є дещо важчою.

В загальному ігрова миша за зовнішнім виглядом дещо схожа на класичний варіант. Але і тут можна побачити деякі відмінності. Більшість з них мають рифлений корпус та малюнки на корпусі. Таку мишу дуже зручно тримати в руці в процесі гри.

Ігрова миша відрізняється від офісного варіанту своєю витривалістю. Це більш довговічний варіант, якого вистачить надовго. Варто також згадати про вартість ігрової миші. Коштує така річ звісно не дешево. Але служить як правило довго, тому подібна покупка того варта.

Особливості вибору ігрової миші

Плануєте придбати ігрову мишу, але не знаєте з чого починати вибір? Для початку потрібно визначитись її призначенням. Якщо не збираєтесь експериментувати, варто замислитись над покупкою моделі яка створена з урахуванням конкретних функцій під певну гру.

Якщо ж ви геймер-початківець і взагалі не знаєте з чого почати вибір, тоді обирайте універсальну мишу з базовим набором функцій яка підійде для різних ігор.

Визначившись з призначенням миші обов’язково огляньте її основні кнопки та сенсор. Миша для ігор також повинна бути оснащена коліщатком прокрутки. Воно може бути механічним або ж оптичним. Оптичний варіант буде більш довговічним. Але знайти мишу з таким коліщатком буде дещо складніше.

Зверніть увагу на наявність різних додаткових кнопок. Вони розширяють функціонал миші для гри.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.