Розваги

Владислав Троїцький пропонує провести фестиваль мистецтва у франківському Палаці Потоцьких

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У рамках започаткованого головою ОДА Олегом Гончаруком проекту «Єврокарпатська ініціатива» до Івано-Франківська завітав відомий актор, режисер, продюсер і драматург, засновник театрального проекту ДАХ та етно-хаос гурту «ДахаБраха» Владислав Троїцький, повідомили в ОДА.

tro

Драматург поділився власними думками щодо важливості створення якісно нового сучасного українського культурного продукту, який репрезентуватиме вітчизняний культурний простір на європейському рівні, сприятиме ще більшій популяризації регіону та зростанню рівня надходження в область прямих іноземних інвестицій.

«Наразі в Україні найкращий час для реалізації нових культурних проектів. Ми зобов’язані впроваджувати успішні інноваційні технології, формувати новий простір для розвитку креативної генерації, яка зможе здійснювати необхідні для життя країни реформи, – зауважив Владислав Троїцький. – Європейські фундації зацікавлені в інвестуванні нашого соціально-культурного простору, однак для цього необхідно на високому рівні сформувати комунікативний інтерфейс, об’єднатися та навчитися домовлятися один із одним».

Спілкуючись зі знаним гостем, Олег Гончарук відзначив оригінальність його ідей, продуманість і виваженість запропонованих інновацій та пообіцяв підтримку виконавчої влади області у цих починаннях.

Одним із прикладів організації та успішної реалізації культурного продукту, на думку Владислава Троїцького, міг би слугувати мультидисциплінарний сучасний мистецький фестиваль, який консолідуватиме суспільство, генеруватиме ідеї та стане своєрідним витком у розвитку культурного життя міста та області.

Місце його проведення уже тепер розглядається в практичній площині. З-поміж кількох запропонованих варіантів один викликав жваві дебати – це пам’ятка архітектури, символ Івано-Франківська Палац Потоцьких.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні