Відео Розваги

Віктор Винник і МЕРІ представили лірик-відео на пісню «Чому болиш?..» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Через карантин українські артисти, як і світові, не мають можливості виступати перед своєю публікою. Але творчість продовжується.

Віктор Винник і МЕРІ доволі продуктивно проводять карантин. Наприкінці березня музиканти видали п’ятий студійний альбом «Снайпери-Амури», записали карантинну версію давнього хіта «Мерідіани», а також відзняли кліп на перший сингл з майбутнього альбому – пісню «Бувай ми здорова», пише Репортер.

Також записали лірик-відео на пісню “Чому болиш?…”

«Мені написав київський музикант Юрій Дивисенко, який працює під неймом ReciDevist, і представив варіанти реміксу на наш трек «Чому болиш?..». Незважаючи на те, що я ніколи не планував робити танцювальну версію цієї пісні, бо вона, як на мене, надто лірична і особистісна, та коли почув запропоновані напрацювання, мені сподобалось і я погодився на співпрацю. За стилістикою ремікс нагадав мені 90-ті і музику Роберта   Майлза. До речі, пісня «Чому болиш?..» написана у 1998-му».

Щоб представити нове творіння, яке тепер має назву Віктор Винник і МЕРІ – «Чому Болиш?..»/ReciDevist REMIX/, постало питання відеоряду. І оскільки відеокліп на пісню вже існує, його відзняв у 2017 київський кліпмейкер Влад Разіховський, команда вирішила зробити лірик-відео. Це перше офіційне лірик-відео за усю історію МЕРІ. За основу взяли кадри з оригінального кліпу, з цією роботою чудово впорався давній знайомий Віктора Винника і МЕРІ – музикант, продюсер та режисер Ярослав Баран, знаний як співак Ярек.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.