Розваги

Відпочинок у Греції-2020: як підготуватися до поїздки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Все більше країн відкривають свої кордони для туристів. Це можна зрозуміти — для багатьох держав туризм вкрай важливий для стану економіки. Першими запросили до себе туристів такі гіганти організованого туризму, як Туреччина та Єгипет. У Європі ситуація з коронавірусом кожного для набуває все більших ознак стабільності. Є велика надія на те, що цього літа таки вдасться отримати шанс відпочити на курортах Європи. Тисячі туристів чекають, коли відкриє свої кордони для українців фантастична Греція. Маємо велику вірогідність того, що поїздки стануть можливими вже з серпня 2020 року, або навіть раніше. Отже, зараз саме час розглядати варіанти турів. Це буде дуже цікаво, адже чим більше дізнаєшся про цю чарівну країну, тим скоріше хочеться там опинитися!

Поспішайте придбати тури за найкращими цінами — попередній продаж вже розпочато, дізнатися про курорти та готелі більше можна за посиланням https://www.coraltravel.ua/main/greece.aspx.

Опинитися в казці

…цілком можливо! Бідь-який професіонал у галузі туризму скаже вам, що зараз — найліпший час відкрити для себе найпопулярніші місця Греції. Яскравий приклад — фантастичний біло-блакитний острів вітряків та закоханих — Санторіні. У докоронавірусні часи він був у постійній осаді, щодня невеличкий клаптик суші в ультрамариновому морі атакували десятки тисяч туристів з усього світу. Зараз цей нескінченний потік значно зменшився. Поспішайте придбати тури, аби насолодитися безмежним морем, легендарними краєвидами, затишними пляжами. А ще — найкрасивішими у світі заходами сонця. Обирайте свій тур на Санторіні за посиланням https://www.coraltravel.ua/main/greece/thira.aspx.

Користуються популярністю також тури на головний туристичний осередок Греції — острів Крит. Тут величезний вибір пляжів, готелів, розваг та екскурсій. До речі, саме починаючи з серпня на острові стартує найкращий час для відпочинку. Найтепліше прозоре море, розмаїття свіжих, дуже смачних овочів та фруктів, легендарна гостинність та вино — ось що необхідно всім нам для того, щоб відпочити від усіх стресів та роботи.

Безпека понад усе

У зв’язку з пандемією коронавірусу змінюються реалії та правила. Щоб убезпечитися від неприємних «сюрпризів», радимо вам співпрацювати винятково з професіоналами та завжди бути в курсі поточної ситуації. В аеропортах, літаках можуть бути запроваджені додаткові перевірки. Та й маски або респіратори навряд чи скасують у найближчому майбутньому. Вирушаючи у мандрівку до Греції, ви будете мати медичну страховку, яка, серед усього іншого, покриватиме ризики, що можуть виникнути стосовно COVID-19. Не забувайте, Греція — країна Європи з високим рівнем життя та гарною медициною.

Елементарні заходи безпеки, страхування, гарний настрій — це все, що зробить мандрівку до Греції незабутньою та щасливою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.