Вертольоти на радіокеруванні – це виключно маневрена радіокерована машина, для якої не потрібні такі великі простори, як, наприклад, для літака. Йому не потрібна і спеціально обладнана траса. Змагання і тренування можна влаштовувати буквально в будь-якому місці.
Як вибрати радіокерований вертоліт?
Якщо раніше такі іграшки були рідкісними та дорогими, то сьогодні можна купити як недорогі міні моделі вертольотиків на радіоуправлінні для дітей від 5-6 років, апарати в кулі або клітці, так і професійні гелікоптери для спортивних змагань. Радіокеровані вертольоти представлені в різних цінових категоріях, для кожного докладно розписані всі технічні характеристики та особливості управління. У більшості комплектів є пульти управління та багатоканальні передавачі.
Радіокеровані вертольоти з ДВЗ виробляють більше пилу і шуму, але у них чимало шанувальників серед професіоналів. Найбільшою популярністю заслужено користуються моделі з гіроскопом, який ефективно стабілізує міні-машину в польоті.
Перед тим як купити модель вертольота на пульті управління, уважно ознайомтеся з її описом.
Асортимент радіокерованих моделей вертольотів в наш час величезний. І різняться вони не лише за зовнішнім виглядом або ціною, а й за іншими, більш важливими, параметрами.
Щоб купити вертоліт на радіоуправлінні, який підійде саме вам чи вашій дитині, дайте відповідь на кілька простих запитань:
1. Вибір розміру. Де ви плануєте запускати вертоліт?
Перш ніж купити вертоліт на пульті управління визначте потрібний вам розмір моделі. Запускати такі іграшки можна вдома, в великих приміщеннях або на вулиці.
2. Хто буде запускати вертоліт?
Відповідь на це питання допоможе вам розібратися з необхідною кількістю каналів. Доросла і досвідчена людина впорається з будь-якою моделлю техніки, а ось дитину або новачка занадто складне управління може поставити в глухий кут. Тому, вибираючи вертоліт, враховуйте вік його майбутнього власника і наявність у нього відповідного досвіду.
3. Вибір схеми гвинтів вертольота
Останнє, на що потрібно звернути увагу при виборі моделі – це схема гвинтів. Виділяють дві схеми: співвісну і класичну. Та й інша мають свої переваги і свої недоліки.
Пілотування РК вертольотів
Радіокеровані моделі вертольотів не можна назвати простими дитячими іграшками. Здобути навички управління можна лише шляхом проб і помилок, тому варто потренуватися заздалегідь на авіасимуляторах або спеціальних тренувальних моделях.
Існує цілий ряд спортивних моделей, досить складних в управлінні. Керувати гелікоптером для спортивних змагань ціле мистецтво, підвладне тільки справжнім асам пілотажу.
Аерофотозйомка
Хочете зберегти прекрасні види і ландшафти з висоти пташиного польоту або вести відеоспостереження? Для цього потрібно тільки правильно вибрати і встановити на модель фотокамеру. Якщо освоїте управління вертольотом з камерою, ви забезпечите собі неймовірно захоплююче проведення часу.
Comments are closed.