Розваги Світ Фото

Успішність чи обман: Орест Пастух розповів, що чекає франківців на прем’єрі вистави “Кар’єрні ігри”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 29 червня, у фойє драмтеатру відбулась прес-конференція з приводу прем’єри Ореста Пастуха “Кар’єрні ігри” за п’ єсою Жорді Гальсерана “Метод Гронхольма”. Вистава, яку характеризують як обман без антракту, завершить 77 театральний сезон Івано-Франківського облмуздрамтеатру.

13524066_988095157964104_301396378_o

“Хочеться приносити на сцену актуальні питання, виводити на сцену сучасних героїв, – каже Орест Пастух. – У п ‘єсі представлені чотири персонажі – три чоловічі ролі і одна жіноча. Їх зіграють молоді актори, Ольга Качмарик-Комановська, Юрій Вихованець, Олексій Лейбюк та Євгеній Холодняк. Сюжет цієї вистави нестандартний, моментом детективний, постійно тримає глядача в інтризі”.

Пояснювати, чому цю виставу назвали обманом, недоречно, каже автор, бо це як у романі Агати Крісті відповідь на запитання, хто вбивця. За його словами, дуже цікаву роль відіграє глядач у виставі, роль об’єктивного судді.

“Ця постановка буде цікава, перш за все, молоді, бо в її основі співбесіди, – говорить керівник літературно-драматургічної частини театру Таїсія Люта. – Ця п’єса про роль успішності у житті сучасної людини. Адже зараз це чи не єдиний критерій для визначення людини – успішність”.

“І ця сучасна людина перетворюється на нещасну істоту, піддослідну тварину, потрапляючи в ці психологічні ігри”, – додає Пастух.

Прем’єра “Кар’єрних ігор” – сьогодні та завтра о 18:00 на камерній сцені драмтеатру.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.