Скульптори з України перемогли на міжнародному фестивалі сніжної скульптури World Snow Festival у Швейцарії.
На цьому конкурсі вони перемагають другий рік поспіль. Про це УП розповів учасник команди Богдан Куцевич.
Фото Богдана Куцевича |
Минулого року чоловіки виграли зі скульптурою магічний плащ з посохом. Темою 2017 року була магія.
Цього року – це “Чотири сезони”.
Українська команда зі сніжного блоку заввишки 3,5 метри висікла снігову скульптуру “Спіраль Часу”. На її створення чоловіки витратили більше чотирьох днів.
– Скульптура зображує нескінченну спіраль часу, якою кожна людина подорожує щорічно. Спіраль візуально поділена на чотири частини, з яких кожна символізує одну з чотирьох пір року. Пори року позначаються різними людськими слідами... – пояснив Куцевич.
Фото Богдана Куцевича |
Загалом у фестивалі, який проходив 36-й рік поспіль, взяли участь команди з десяти країн світу: США, Японії, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Швейцарії, Словенії та України.
– Цьогоріч погода у Швейцарських Альпах була дуже примхлива: плюсова температура, дощ, мокрий сніг та сильний вітер. Тому було дуже важко зробити скульптуру на високому професійному рівні. Наприклад, скульптуру німецької команди частково зруйнувала стихія, наша скульптура вистояла, – розповів Куцевич.
Фото з офіційної сторінки фестивалю у Facebook |
Українська команда скульпторів сформувалась 5 років тому. Друг запросив Куцевича взяти участь у подібному фестивалі. Йому сподобалось, тож Богдан вирішив зібрати свою команду – з друзів.
Фото Богдана Куцевича |
За 5 років чоловіки уже встигли взяти участь у різних скульптурних конкурсах і фестивалях у США, Канаді, Китаї, Швейцарії, Швеції та Україні. Вони творять скульптури зі снігу, піску, сіна та соломи. До списку планують додати ще й лід.
Поза фестивалями вони займаються різними справами. Богдан Куцевич і Олексій Пода працюють в архітектурі та дизайні інтер’єру, Олексій Козак – копірайтер, а Джонатан Рихнер (єдиний швейцарець у команді) займається наукою. За словами Куцевича, створення скульптур для них – це хобі.
Comments are closed.