Розваги Світ

У таємничому жовтому контейнері в центрі Франківська можна потрапити на одеське море (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Офіційне відкриття фестивалю Porto Franko 2017 заплановане на вечір, але організатори вже поволі розказують франківцям та гостям міста, що буде відбуватися у ці фестивальні дні – 14-18 червня.

До теми: Porto Franko 2017 запрошує на феєричне відкриття фестивалю у Франківську. Програма першого дня

“Цей об’єкт на стометрівці –  системна акція контейнеризація, – говорить співорганізатор фестивалю Ілля Разумейко. – П’ять жовтих чоловічків та два тягачі привезли жовтий контейнер. Що це таке було багато варіантів. Цього ми й хотіли домогтися”.

У перший день фестивалю Porto Franko в жовтому загадковому контейнері відкрили інсталяцію “#Containerization: Арт-інтервенція у простір міста”, яка триватиме всі дні фестивалю. За задумом організаторів, всередині контейнера – пісок і відео з одеського моря. Це називається – відеоінпродукція – охочим показуватимуть відео, яке дозволить на мить перенестися з міського середовища на одеське море. Після фесту контейнер повезуть до Одеси й показуватимуть там відео з карпатським морем.

“Кожен зможе відкрити порт Франківськ зі всім його креативом. Цього року ми організували потужний мистецький арсенал, який запам’ятається надовго”, – говорить президент фестивалю Роман Григорів.

Побувати на одеському морі зібралося багато охочих. Всіх пускатимуть в контейнер по черзі – по одному.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.