Розваги Фото

У Франківську вперше виступив композитор та піаніст Єгор Грушин (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Єгор Грушин презентував новий альбом “Once” та виконав уже відомі шанувальникам композиції з попередніх альбомів.

img_9475

В обласному ляльковому театрі відбувся концерт композитора та піаніста Єгора Грушина. Івано-Франківськ став одним із міст всеукраїнського туру музиканта в підтримку нового альбому “Once”. Цієї осені відбулося вже 19 концертів в підтримку альбому.

“Нарешті нам через чотири роки вдалося приїхати до Франківська з концертом, – говорить Грушин. – Ми довго чекали на цей концерт, тому що завжди цікаво відкривати нові міста”.

Альбом “Once” вийшов 1 червня і вже отримав багато схвальних відгуків та рецензій. У Івано-Франківську на сцені з Грушиним виступили Роксолана Пахолків (віолончель) та Анна Бура (скрипка), які також працювали над створенням нового альбому.

Композицій на біс не було.

“Дуже приємно, що нас так уважно слухали. Це велика честь для нас, – зазначив Єгор Грушин. – Після цієї композиції вже все сказано, але ми приїдемо до вас на біс”.

Після концерту шанувальники поспішили придбати диски, взяти автограф та сфотографуватися з піаністом.

“Платівка побудована за принципом контрастності: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними, – йдеться в описі альбому. –  Цей принцип допомагає фокусуватись на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах”.

Довідково:

Єгор Грушин – український неокласичний композитор та піаніст. Один з небагатьох представників неокласичного стилю в Україні.

До четвертого альбому Грушина “Once” увійшли дев’ять композицій, більшість із яких записана у супроводі струнного квартету. За словами самого автора, “альбом не пронизаний горизонтальною сюжетною лінією, в ньому кожна композиція є самодостатньою та розповідає свою історію”.
Попередні альбоми піаніста: “Inside”, “Absolution”, “Dominicano”.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.