Відео Розваги

У Франківську відкрили унікальну виставку для людей з вадами зору (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мистецтво, яке незрячі не в змозі побачити, тепер можуть відчути на дотик. В Івано-Франківську відкрили виставку для людей з вадами зору. В експозиції 12 скульптур великих українців. Біля погруддя кожного – коротка біографія шрифтом Брайля та аудіозапис, повідомляє 5 канал.

торкаючись бачу

У такий спосіб, переконують творці мистецько-соціального проекту, візуальну культуру роблять доступною для людей з особливими потребами.

У Франківську виставка триватиме до 3 квітня, у Музеї мистецтв Прикарпаття, що на майдані Шептицького, 8.

“Торкаючись, бачу: великі українці” – унікальний проект, який руйнує стереотип, що візуальне мистецтво є доступним лише для тих, хто бачить. Вперше створено можливість показати незрячим як виглядали найвидатніші особистості української культури та науки.

На виставці представлено 12 скульптурних портретів визначних постатей нашого державотворення для тактильного сприйняття незрячими та особами з вадами зору: Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Григорій Сковорода, Андрей Шептицький, Микола Амосов, Марія Заньковецька, Георгій Гонгадзе, Володимир Івасюк, Михайло Бочук, Олександр Довженко, Сергій Нігоян.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.