Розваги

У Франківську та Коломиї презентували третю збірку серії “Схід-Захід”

Google+PinterestLinkedInTumblr

13 та 14 квітня на Франківщині пройшли презентації третьої збірки з серії “Схід-Захід”, що об’єднує авторів із заходу і сходу країни. У цій книжці під однією обкладинкою поєднали «Тибет» іванофранківця Володимира Єшкілєва та «Бубна-козир» харків’янина ІБТ.

book3

«Тибет» – збірка прози Володимира Єшкілєва, у якій зібрані новели, написані автором у різні роки. Центральне місце в книжці займає повість «П’ять тіл богині», яка уперше друкується у повному варіанті. «Бубна-козир» містить віршований доробок Ігоря Бондаря-Терещенка, якого в українському літпроцесі більше знають як літературного критика ІБТ. До збірки увійшли поезії, написані ІБТ у 2009-2014 роках.

Після Франківська і Коломиї письменники вирушили на презентацію книжи до Львова.

ІБТ розповідає, що при підготовці книжки, він міг обрати собі партнера по збірці. Потенційними авторами могли бути Іздрик, Андрухович, Василь Махно. Однак, ці автори не мали свіжих текстів, тому ІБТ обрав Єшкілєва. Письменники вже давно співпрацюють і свіжий “Тибет” став нагодою до нової спільної роботи.

“Я радий, що обрав найяскравішого представника, засновника Станіславського феномену. Приємно, що моїм партнером по книзі є нонконформіст – людина, яка як і я підриває культурні бомби,” – розповідає ІБТ.

Письменника стверджують, що такі проекти як “Схід-Захід” є дуже правильними, адже вони породжують спілкування не лише словесне, а й фізичне – автори мають змогу відвідати різні регіони, обмінятися досвідом і знаннями.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.