Розваги Фото

У Франківську пройшов четвертий всеукраїнський лате-арт батл (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Класичний латте-арт — це мистецтво кавового живопису, засноване на особливому способі вливання спіненого молока в каву, завдяки чому на поверхні кави утворюється візерунок.

10-11 серпня в Івано-Франківську у громадському ресторані Urban Space 100 відбувся четвертий чемпіонат по лате-арту Pitcher King — v 4.0.

Конкурс малюнків на капучіно відбувся вже вчетверте у Франківську. Цьогоріч у змаганні взяли участь 48 бариста з 9 міст України, в тому числі з Тернополя, Херсона і Києва.

“Всі п’ять турів нашого чемпіонату, включно з фіналом, проходили по лате-арт колесу від custom coffee. Для трьох фіналістів було додаткове випробування — малюнок від суддів, який потрібно було повторити за вісім хвилин. Потім судді вибирали гірший малюнок, щоб обрати учасника, який здобув третє місце. Далі для двох кращих було три етапи — малюнок по колесу, заданий малюнок та авторський малюнок.” — розповідає керівник ресторану Urban Space 100 та співорганізатор змагання Світлана Пилипюк.

Оцінювали конкурс багаторазові професійні баристи, переможці національних лате-арт батлів й сертифіковані судді змагань: Роман Гаєвий, Назарій Шуляк та Андрій Склянчук. У перший день чемпіонату пройшов лекторій від суддів, де вони розповіли, що їх привело до кавового мистецтва та суддівства.

Кубок переможця Pitcher King цього року отримав місцевий бариста з чотирирічним досвідом — Орест Чорнодолюк, у фіналі він змагався з Володимиром Печаль, який здобув друге місце. Третє місце отримав бариста Urban Space 100 — Когут Василь. Переможці отримали грошові винагороди у розмірі 5 000, 3 000 та 2 000 відповідно, кубки та призи від партнерів заходу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.