Розваги

У Франківську презентують «Непідвладність чуттєвої повені» Володимира Присяжнюка

Google+PinterestLinkedInTumblr

В п’ятницю, 10 вересня, о 17.00 в приміщенні мистецької зали Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація нової книги Володимира Присяжнюка «Непідвладність чуттєвої повені».

Це четверта поетична збірка відомого поета, в яку ввійшли різноманітні за тематикою вірші, написані в період з 2019 до 2021 року, пише «Репортер».

Книга видана у львівському видавництві «Сполом», художник – Ірина Токарська, передмова – Ігоря Лазоришина, літкритика, члена НСЖУ.

Спеціальний гість заходу – Тарас Житинський, лауреат багатьох міжнародних та всеураїнських музичних фестивалів, який виконуватиме пісні Володимира Присяжнюка.

Довідка

Володимир Присяжнюк лауреат премії імені Романа Федоріва (2019), лауреат V Всеураїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2021) у трьох номінаціях.

Велика добірка віршів Володимира Присяжнюка увійшла в шкільну хрестоматію (4-7 класи) за 2020 рік.

Автор книги поетичних пародій «Тобі сюди, Алісо!» (2016) та збірок лірики «У середмісті моєї пам’яті» (2017), «Експресії» (2019).

Публікувався в багатьох літературних альманахах та колективних збірниках. Зокрема, в літературних журналах «Дніпро», «ДЗВІН», «Німчич», «Форум».

Ряд ліричних віршів Володимира Присяжнюка перекладені іспанською та галісійською мовами і представлені у поетичній антології сучасної поезії GALIZA — UCRANIA. Harmonia de corazons. Це проєкт міжнародного мистецького об’єднання Roteiro das Artes- Internacional.

Автор текстів та мелодій пісень. Літературний редактор та автор передмов до кількох десятків збірок сучасних українських поетів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.