Розваги Світ

У Франківську на Сахарова, 30а буде ще один мурал (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Львівський художник Сергій Радкевич завершує у Івано-Франківську роботу над проектом «Фраґменти візуальної маніпуляції», в рамках якого він створює мурал на підстанції Теплокомуненерго за адресою вул. Сахарова, 30 А.

dsc_4453

Проект реалізується за ініціативи проекту «Відкритий Вуличний Малюнок» спільно з платформою «Тепле Місто».

За словами куратору проекту «Вуличний малюнок» художника Віталія Греха, Сергій Радкевич взяв участь у другому етапі проекту.

Нагадаємо, що ініціатива «Вуличний малюнок» стартувала у 2015 році. В рамках проекту вже створено два мурали аргентинським художником Хорхе Помар.

dsc_0984

«У Франківську дуже важко знайти стіну, де би гармонійно вписались мурали, – говорить Грех. – Локацію на Сахарова вибрали, бо підходить за розміром і це не житлове приміщення. Люди зараз досить важко реагують на вуличне мистецтво. А ще ця територія без знакових місць, хоч в центрі міста, тому цим малюнком хотілось внести якийсь цікавий об’єкт».

Сергій Радкевич говорить, що робота створена спеціально для Івано-Франківська, після шуму з муралами.

dsc_0985

«Це моя рефлексія на ті події, які відбувалися довкола теми муралів у Франківську, – говорить художник. – У цій роботі поєднано три техніки: реалістичні, графічні ходи та натяк на іконопис. Я спробував об’єднати в одну роботу, для дослідження, як люди реагують на якісь візуальні пластики в середовищі. Наприклад, коли з’являється якась графічна робота – люди реагують суворіше, коли більш реалістичні – набагато відкритіші. А тут три різні техніки, які мають задовольнити всі групи населення”.

dsc_4475

dsc_4530

Цікаво, що на роботі художник спробує зобразити графік, який відображає зацікавленість франківцями щодо його роботи. Наприклад, наскільки часто підходили, як реагували, чи спілкувались, які питання задавали.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: