Розваги Фото

Трюки, музика і мотоцикли, – у Яремче на фестиваль “Wild Fire” зібралися байкери (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 29 червня по 1 липня у Яремче триває байкерський фестиваль “Wild Fire”. Його організовує прикарпатський байкерський клуб “Fire Wheels MC”.

Тут і показові виступи байкерів-стантрайдерів, і рок-музика, і виїзд мотоколони до Яремче. Раніше їхали до Буковелю, але через погоду цьогоріч вирішили не ризикувати.

“Ми організовуємо, як учасники цього моторуху, – каже організатор та президент франківського чаптеру Роман Сверида. – Тут байкери з усієї України. Є хлопці й з Білорусії. Фест щорічний, міжнародний, це вже вдванадцяте”.

Зазвичай реєструють 10-11 тисяч людей, – цьогоріч набагато менше. За словами Сверида все через погоду. Організатори кажуть, вчора, попри негоду люди танцювали по кісточки у болоті, веселились.

“Все зіпсувала погода, – каже президент калуського чаптеру Велерій “Депутатт”. – Тут учасники мотоклубів і просто байкери. У минулі роки були з Молдови, Польщі, Голандії та Іспанії. Раніше щороку приїжджав 76-річний чоловік з Петербурга, зараз чомусь не приїхав”.

Організатори кажуть, тут гори, мотоцикли, у тому якась своя атмосфера. У проект вкладається душа та ідея. Це некомерційно, трохи за свій кошт, трохи помагає “Козацька Рада”.

Роман Сверида розказує, що концепція клубу – дотримання правил дорожнього руху. Вони пропагують водіння виключно у тверезому стані, попри стереотип, що байкери пиячать. Між собою всі учасники клубу звертаються “брате”, бо вважають себе побратимами.

“Їжджу сюди регулярно, вже шість років, – каже Дмитро “Трубач” зі Стрия. – Погуляти, побачити старих знайомих, потрапити під дощ, бо то вже традиція”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні