Розваги Фото

Топ – 5 ґаджетів, які стануть корисним подарунком для дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Британські вчені під Новий рік встановили, що подарунки на свято отримують навіть ті діти, які погано себе вели. Тому, незважаючи на брак часу, подарунок пошукати все ж доведеться. І, нарешті, прогрес дійшов до тієї стадії, коли межею мрій батьків, ой, тобто дитини, вже не є радіокерований вертоліт, пише НВ.

45_main_ukr

У ТОП-5 гаджетів для дітей ми не включили планшет. Незважаючи на свою популярність, він, швидше, – вільний час у подарунок батькам, а ми б хотіли звернути увагу на пристрої, які зможуть відірвати дітей від екранів.

А наші юні знайомі не лише розповіли, що б їм хотілося отримати під ялинку, але і спробували пояснити, що це за штуки і як вони працюють.

Мікроскоп


Один из вариантов микроскопа

Один з варіантів мікроскопа

 


Дитячий мікроскоп зараз відрізняється від дорослого лише кратністю збільшення – дорослі оптичні апарати дозволяють збільшувати зображення приблизно в 2000 разів. При цьому вже шкільні мікроскопи здатні збільшувати зображення в 800 разів, а для звичайних цілей дитині цілком вистачить і збільшення в 400-600 разів. Навіть з такими лінзами цей гаджет відкриє дитині цілий мікросвіт, невидимий нашому оку.

“А ще там є такі штуки, їх можна відразу дивитися. Це називається “зразки”, – відзначають наші молодші товариші.

Звичайно, досліди з мікроскопом зажадають і участі батьків, але ніхто не каже, що батькам буде нудно. Разом з дитиною років чотирьох-шести ви і самі зможете дізнатися багато нового.

Квадрокоптер


Дрон с камерой

Дрон з камерою

 


“Дрони бувають двох видів. Той, що без камери, потрібен, щоб грати з котом. А той, що з камерою – щоб я знайшов цукерки, які ти нагорі сховав”.

Ця класифікація від п’ятирічної дитини дійсно виділяє два основних типи квадрокоптерів. Звичайно, подібні іграшки відрізняються ще й розмірами, і кількістю гвинтів, і часом автономної роботи, і дизайном.

Але головне – вони можуть допомогти витягнути дитину на свіже повітря, а також – покращити координацію його дрібних рухів. А квадрокоптер з камерою допоможе не лише виявити приховані цукерки, але і, наприклад, зняти невеликий відеоролик.

Зараз на ринку величезна кількість моделей квадрокоптерів, і, напевно, не варто починати з моделей, вартісью в кілька сотень доларів. Для малюка підійде і гаджет вартістю в кілька сотень гривень, проте з незвичайним яскравим дизайном. Єдине – не варто брати зовсім вже маленький пристрій. При виборі квадрокоптера школяреві – зверніть увагу на час автономної роботи – щоб апарат тримався в повітрі хоча б 7-10 хвилин.

До речі, якщо ви вирішили купити своїй дитині дрон з камерою, то вибирайте моделі з управлінням на частоті 5.8 МГц. На частоті 2.4 МГц камера може створювати перешкоди для управління.

Розумні годинник


Детские смарт-часы

Дитячі смарт-годинники

 


Дитячі годинники з GPS-трекером і Sim-картою – це порівняно новий спосіб підвищити безпеку дитини. За допомогою годинника малюк зможе зателефонувати на номери батьків, а батьки, в свою чергу, – дізнатися, де гуляє їх чадо.

Для перших самостійних прогулянок малюка такий гаджет, напевно, краще телефону, адже годинник набагато складніше втратити. При покупці зверніть увагу не тільки на дизайн, але і на сумісність годинника з вашим смартфоном і на його фукционал – він досить сильно відрізняється від моделі до моделі.

А ось думки дітей про те, навіщо потрібні такі годинники, трохи відрізняються.

“Це зручна річ, щоб зателефонувати татові і попросити приїхати з роботи раніше”, – вважає одна дівчинка семи років. “Годинник потрібні рожевий, тому, що він красивмй”, – заперечує її ровесниця.

Електронний конструктор


Пример работы с конструктором

Приклад роботи з конструктором

 


Щоб дитина не тільки з телевізора знала, як працюють електроприлади, їй можна подарувати електронний конструктор. Він дозволяє конструювати електричні ланцюги без пайки і навіть збирати деякі прості прилади. Приміром, зібравши простий тестер, дитина дізнається, які матеріали проводять струм, а які – ні. Та й відповідати на запитання дитини про те, як влаштована побутова техніка, стане набагато простіше.

“Він потрібен для кращого, хоч і меншою мірою, розуміння електричних ланцюгів і приладів, і друга версія — для розваги”, – таке (дослівно) пояснення необхідності електронного конструктора для кожного юного дослідника дала київська другокласниця А.

А дорослі відзначають, що за допомогою цього конструктора можна самостійно зібрати “ліхтарик в халабуду”. Погодьтеся, настільки цінна річ повинна бути у кожної людини 6-8 років.

3D-маркер


3D-маркер

3D-маркер

 


“Це така паличка, якою можна малювати в повітрі”, – розповідають діти. Вважаємо, така трохи чарівна паличка сподобається багатьом.

Такі маркери бувають двох різновидів, які умовно називають “холодні” і “гарячі”. Перші створюють об’єкти за допомогою полімерних смол. А ось у другий різновид замість чорнила заправляється пластикова нитка. Пристрій працює як 3D-принтер, за принципом пошарового напилення.

Зверніть увагу, що металевий наконечник “гарячого” маркера нагрівається до температури 240 °С, тому працювати з цим гаджетом потрібно дуже обережно. А ось “холодні” 3D-маркери можна довірити навіть маленьким дітям. Тому при покупці зверніть увагу на те, який принцип роботи реалізований в пристрої.

“Така ручка потрібна, щоб робити собі багато, чого хочу”, – уточнює п’ятирічний М.

До речі, дорослим подібна ручка може стати в нагоді не тільки для розваги, але і щоб закріпити пластиком які-небудь деталі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.