Відео Розваги

Світлове шоу – чудова альтернатива фаєр-шоу (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вас планується яке-небудь святкування у зимовий період, коли рано темніє? Або намічається подія влітку на всю ніч, коли на небі яскраво світять зірки, а в повітрі панує густа спека?

Додати світла до свого заходу, який відбувається у темний час або в абсолютно темному приміщенні, ви можете, замовивши світлодіодне шоу, щоб подарувати собі та гостям незабутні враження!

Світлове шоу включає використання спеціального світлового обладнання. Інколи також зустрічаються назви “light show” та “LED show”. Цими англійськими термінами позначається застосування світлодіодної техніки та світлових ефектів.

Як відбувається світлодіодне шоу

Програма світлового шоу Ortus являє собою яскравий номер професійних артистів. Це унікальний проект, який нікого не залишає байдужим. Його реалізують талановиті танцівники, котрі прикрашають свою танцювальну пластику оригінальним і при цьому простим та добре всім відомим підсвічуванням. Коли до чаруючих рухів танцівників додаються, ефектно з’являючись із темряви, чисельні кольорові світлодіоди, формується атмосфера, у якій будь-кому стає складно залишатися незворушним. Чудовий настрій для свята гостям гарантований. В очах обов’язково загоряться яскраві вогники та промінці щастя, схожі на світло невеликих кольорових діодних лампочок.

Одразу після початку замовленого світлодіодного шоу Ortus до дня народження, дитячого свята або корпоративної вечірки нікому не вдасться залишитись на місці. Запальний та яскравий танок зірве шквал оплесків!

На постановочний танець з використанням світлодіодів виділяється небагато часу, однак ці чудові хвилини стануть незабутніми.

Кредо наших танцівників – світити завжди та скрізь. Після завершення самого світлодіодного шоу вони з задоволенням можуть взяти участь у фотосесії з учасниками свята. Навіть через багато років Ви зможете дивитися на ті фотографії, котрі були зроблені із нашими артистами, де можна буде побачити веселі кольорові світлодіодні вогники.

Піксельний реквізит – те що зробить ваше свято незабутнім

Ваше свято планується провести у закритому приміщенні і ви дуже хотіли би вразити своїх гостей? Для наших клієнтів ми пропонуємо індивідуально підібраний ряд зображень на піксельному реквізиті, в який можна завантажити будь-яке зображення, ім’я або побажання. Ця невеличка, але дуже важлива деталь зробить ваше свято ще більш яскравим та незабутнім.

Світлодіодне шоу в Києві – це просто

Завдяки індивідуальному підходу до кожного з заходів та гнучким цінам можна вибрати кількість артистів, затвердити програму номеру, тривалість виступу, а також музику, що відповідає тематиці свята. Можлива фотосесія гостей та танцівників зі світлодіодним реквізитом. При цьому кожен збереже власний оригінальний образ, залишивши лише найкращі враження від свята. Весілля, день народження, корпоративна вечірка, день міста або фестиваль – будь-який з цих заходів прикрасить світлове шоу.

Як замовити?

Під час замовлення світлового шоу Ortus наш менеджер уточнить:

  • розміри місця запланованого виступу;
  • висоту стелі;
  • наявність навісних світильників.

Це допоможе визначити формат шоу. Завдяки бронюванню заздалегідь дати святкування можливо отримання найкращої пропозиції на найвигідніших умовах. Доставка наших артистів у межах Києва є безкоштовною незалежно від часу дня та ночі.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.