Розваги

Сайт “Івано-Франківщина туристична” поповниться новими 3D турами (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сайт «Івано-Франківщина туристична» наповниться новими 3D турами.

Тепер помандрувати віртуально можна буде не лише Карпатами, але й об’єктами сакральної спадщини Прикарпаття. Для цього управління туризму ОДА, попередньо проконсультувашись територіальними громадами та гідами оцифрує 10 локацій, передає «Репортер».

Мандруватиме до сакральних місць фотограф Google. Він відвідуватиме локації і оцифровуватиме уже актуальний вигляд церков та музеїв. Зробити це можна було і раніше однак на деяких локаціях ще проводилась реставрація і процес довелося відкласти.

Начальник відділу туризму ОДА Віталій Передерко каже, віртуальні мандри до унікальних святинь вирішили зробити невипадково. У такий спосіб хочуть популяризувати сакральну культуру серед туристів та допомогти їм підготуватися до мандрівки.

Таких 3D турів, кажуть гіди, Прикарпаттю не вистачало. Ті, хто організовує машрути в гори уже не перший рік запевняють: за останні два роки мандрівники все більше цікавляться саме сакральними місцями.

До речі цьогоріч всі 3D тури Прикарпаття відділ туризму хоче об’єднати у єдину віртуальну мапу. Обидва проєкти обіцяють завершити до травня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.