Розваги

Радіо “Західний полюс” шукає дім для киці, яка вижила в ДТП (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Місяць тому її підібрали просто серед дороги – вона потрапила під колеса автомобіля. Як наслідок – черепно-мозкова травма та розрив діафрагми. Лікарі не давали киці жодних прогнозів, але після операції, відповідного лікування і догляду киця вже почувається чудово.

Вона – активна і грайлива, має відмінний апетит та привчена до лотка. Про пригоду нагадує тільки місцями вибрита перед операцією шерсть, та й та вже відростає. Киці потрібен дім, пише Репортер.

киця Західний полюс

Кицю побачила посеред дороги в Лисці й підібрала редакторка радіо “Західний ПолюсМарина Нагорняк.

Ми подумали спершу, що це камінець. Кажу чоловікові: Володю, зупинися, віднеси її на узбіччя, аби не потрапила під колеса. Він підходить, а вона вже травмована, – розповідає Марина.

Вирішили не залишати її, а відвезти до клініки.

У клініці на Мазепи нам сказали, що не дають ніяких гарантій. У неї був розрив діафрагми і черепно-мозкова травма. На вигляд вона була закривавлена. Одне око було практично чорним, набряклим. Ще трохи і вона б його втратила, – згадує Марина Нагорняк.

Кицю вдалося врятувати.

Її помістили в кисневий бокс, аби спершу стабілізувати черепно-мозкову травму. За три дні зробили операцію на діафрагмі.

Діафрагма розірвалася на шматки і її зшили. Якби поклали сітку, то могла виникнути проблема, через те, що сітка не росте разом із твариною, – говорить Марина.

Підібрали кицю 5 листопада, 8 – зробили операцію. А 11, коли звільнили Херсон, забрали з клініки до офісу радіо. З того часу вона й живе на студії. Спершу кішка була дезорієнтованою. Але як тільки почала відновлюватися, одразу добре їла, привчилася до лотка.

Тепер це – активна весела компанійська киця.  

Проглистована та оброблена від бліх. Орієнтовно їй – не більше 5 місяців.

Вона хоче бути в товаристві. З нашою редакційною кицею Мусею – не дружать. Практично у всіх працівників є тварини або вони винаймають житло і не можуть взяти кицю собі. Тож шукаємо їй гарну родину, де б киця була на утриманні у квартирі чи будинку.


Це не перша киця, врятована працівниками радіо “Західний полюс”. Лише цього року це  вже другий випадок. На початку війни радіоведуча Оксана Квітнева зняла із даху сусіднього будинку кицю, яку так і назвали «Стріха». Її прилаштували в гарну сім’ю, де її люблять і доглядають. І навіть у поїздки за кордоном беруть із собою.

Читайте також:

Записки королеви. Як кішка Муся керує радіо “Західний полюс” (ФОТО)

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.