Відео Розваги

Прикарпатські енергетики створили мультик для дітей звідки в домі береться світло

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До Дня енергетика, який відзначають 22 грудня, в АТ «Прикарпаттяобленерго» презентували короткий мультик про те, звідки в домі світло.

Мультфільм «Як електроенергія потрапляє до наших осель» в інтерактивній доступній формі розповідає про шлях, який долає електроенергія від моменту її генерації на електростанціях до домашніх розеток.

Лампусик, головний герой мультику, розпитує електромонтера про те, звідки береться і як доставляється світло до осель. Електромонтер простими словами, на прикладах пояснює магію народження струму.

Мультик триває 4 хвилини 35 секунд. Сценарієм та монтажем займалися працівники відділу інформаційної політики. Електромонтера озвучував працівник служби діагностики, ізоляції та захисту від перенапруг. У нього вже є досвід спілкування з дітьми про струм, оскільки він про це розповідає у електролабораторії під час дитячих екскурсій підприємством.

«У компанії розгорнута ціла програма, присвячена популяризації дитячої електробезпеки. Ми проводимо тематичні екскурсії та уроки в школах області, – розповідає начальник відділу інформаційної політики Наталія Лещишин. – Ми хочемо, щоб діти зрозуміли природу електроенергії і механізм її доставки до споживачів. Тому виникла ідея створити мультик і в формі казки розповісти складні для розуміння речі на простий лад. На нашу думку, історія буде цікавою не лише для дітей, а й для дорослих. Адже, незважаючи на легке викладення інформації, технічна її сторона залишилась коректною та максимально точною».

Згодом енергетики обіцяють цілу серію пізнавальних мультфільмів, присвячених електробезпеці вдома та на вулиці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.