Розваги

Періс Хілтон планує купити готельний комплекс на Закарпатті та провести там конкурс краси

Google+PinterestLinkedInTumblr
Американська актриса і спадкоємиця найбільшої у світі мережі готелів планує провести в Україні конкурс краси світового масштабу.
Команда Періс Хілтон вже кілька тижнів веде перемовини щодо придбання українського комплексу «Деренівська Купіль», розташованого у передгір’ї Карпат за 20 км від Ужгорода. Про це повідомляє Укрінформ.
Сторони близькі до компромісу, але поки що обговорюють деталі угоди. Очікується, що вона повинна бути закрита до кінця літа. А в майбутньому році з подачі Періс «Деренівська Купіль» має прийняти один із найпопулярніших міжнародних конкурсів краси.
За інформацією Укрінформу, вперше про цей курорт американська актриса і модель дізналася навесні минулого року, коли виступала на відкритті готелю у Львові. До Львова Хілтон прилітала разом зі своїм бойфрендом Крісом Зілка, дідусь якого народився в Україні. Тоді і виникла ідея про інвестування в українську індустрію розваг.
У листопаді 2018 року Періс розлучилася з Крісом. Але не з ідеєю покупки комплексу.

«Деренівська Купіль» розташована в урочищі Деренівка. Фішка комплекса – дендропарк з колекцією в 5 тисяч насаджень і добра вода (поруч є завод мінеральних вод).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.