Розваги

Особливості та критерії вибору смарт-годинників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Smart watch – зручний і корисний аксесуар для кожного сучасного користувача. Це компактний комп’ютеризований девайс, що фіксується на руці і візуально нагадує класичний годинник.

Незважаючи на невеликі розміри, функціональні можливості пристрою досить широкі. Девайс може використовуватися в якості фітнес-браслета, для здійснення дзвінків, підрахунку калорій і т. д.

Функціональні можливості

Для чого потрібні smart watch:

  • з їх допомогою швидше можна скористатися такими базовими функціями, як погода, калькулятор, диктофон та ін.;
  • годинник дозволяє приймати дзвінки і спілкуватися з іншими користувачами по гучному зв’язку, при цьому руки користувача залишаються вільними, що особливо важливо при управлінні автомобілем, під час занять спортом і т. д.;
  • можна отримувати сповіщення про надходження нових повідомлень через SMS або в месенджерах, що дає можливість завжди бути на зв’язку;
  • є можливість встановлювати і запускати різні додатки, регулювати гучність медіаплеєра і перемикати треки, дивитися відеоролики;
  • GPS дозволяє налаштувати і скорегувати шлях, щоб не заблукати в незнайомому місті;
  • можна визначати пульс, тиск і інші біометричні параметри;
  • гаджет буде нагадувати про важливі події;
  • допоможе знайти смартфон. Функція пошуку – відмінний варіант швидко визначити координати телефону, якщо ви його втратили.

Крім того, у багатьох smart watch передбачається окремий слот для SIM-карти. Це дозволить використовувати «розумний» годинник в автономномному режимі, тобто не прив’язуючи до мобільного пристрою.

Дизайн і корпус

Більшість моделей, наприклад,HAVIT HV M9006, виробляються в прямокутному корпусі. Це класичний і універсальний варіант. Що стосується оформлення, то воно залежить від виробника. Це може бути як класика, що імітує аналоговий циферблат, так і більш футуристичні варіанти. Корпус звичайно виконаний з пластика або заліза, рідше використовується кераміка.

Пластикові пристрої легші і практично не відчуваються на руці. Але такий варіант досить крихкий і схильний до тріщин. Метал – більш практичний і довговічний матеріал, але трохи важче пластика. Багатьом користувачам він подобається саме за рахунок того, що такий годинник тяжчий. Для захисту циферблата, як правило, використовується прозора кришка.

Особливу увагу слід приділити вибору ремінця, адже саме від нього залежить комфорт при носінні аксесуара. Шкіряний найбільш дорогий, але при цьому найприємніший матеріал. Пластикові та силіконові варіанти вважаються бюджетними, але при цьому досить практичними. Металеві ремінці імітують класичний годинник і є найміцнішими і довговічними.

Функціональні особливості

Виробники додають в функціонал своїх смарт-годин нові можливості, щоб виділитися серед конкурентів. Однак в кожному сучасному гаджеті є Bluetooth. Бездротовий канал зв’язку призначений для синхронізації зі смартфоном або планшетом. Bluetooth – найпростіша технологія. Вона вимагає мінімум часу і енергії на синхронізацію з гаджетом і передачу даних.

Якщо в годиннику передбачається Wi-Fi, це дозволить девайсу виходити в інтернет і відвідувати різні сайти. Але таке з’єднання споживає значно більше енергії при обміні інформацією. Використовуючи девайс як фітнес-трекер, ви зможете контролювати свій раціон і активність. Вбудовані датчики підраховують пройдений за весь день шлях і витрату калорій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.