Розваги

Основні принципи онлайн-квестів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інтернет наповнився онлайн-квестами. Платними і безкоштовними, дорослими і дитячими, страшними і жартівливими, легкими і складними. Любителі ігор знаходять для себе підходящі сценарії, але найчастіше це розважальні квести для одного учасника. Каталог QuestGames можна знайти на сайті.

Командні онлайн-квести (один проти одного грають групами по 5 чоловік) проводять досвідчені організатори заходів. Цікаво, що формат таких ігор був розроблений кілька років тому і протестований на маленьких і великих компаніях в різних містах і навіть у різних країнах світу.

Як грати

Всіх співробітників поділять на команди по 5 осіб. Це можна зробити заздалегідь, якщо важливо, щоб певні люди виявилися «в одній зв’язці». Найчастіше команди формуються в результаті випадкового вибору програми. У кого-то виходить дві команди, в великих компаніях одночасно грає 2000 команд.

У кожної команди свій чат для обговорення та спілкування. В цей чат додається бот, який надсилає завдання – головоломки, відео, креативні і творчі завдання та інші.

Технічні характеристики онлайн квеста

• 10-25 завдань

• 1-5 ігрових днів

• 10-10000 учасників

• до 5 осіб в команді

• можливість розробки нових випробувань

Гра може тривати кілька годин або цілий день, іноді завдання тімбілдінгу розподіляються на 1-5 днів. Справа в тому, що на деяких етапах гри потрібно подивитися відео-загадки в форматі жартівливих або навчальних майстер-класів, змонтувати відзняті учасниками фрагменти, провести творчий експеримент. За цей час команди встигають по-справжньому згуртуватися і видати креативний результат за підсумком кожного випробування.

Квест формується з 25 найбільш підходящих завдань з урахуванням цілей і завдань онлайн тімбілдінга. Для одного ігрового дня краще вибрати не більше 10. П’ятиденний тимбилдинг може включати в себе всі 25 завдань. Якщо необхідно, Етапи гри

  • Кожен учасник отримує вступне лист від бота. Цей момент вже можна вважати початком гри, так як в розсилці буде інтригуюча зав’язка.

  • Бот видає кожному учаснику посилання на чат (нагадаю, розподіл на команди може бути випадковим або зрежисованим).

  • Учасники кожної команди по 5 осіб знайомляться один з одним, обмінюються контактами для більш продуктивного обговорення творчих завдань.

  • Для онлайн квеста оголошується одночасний старт. В умовах будуть відзначені всі дедлайни і дані форми для готових відповідей.

  • Після завершення завдання квесту – звірка готовності команд до нових етапів гри.

  • Фінал: всі учасники переходять до загального чат для підведення підсумків. Емоційна і несподівана розв’язка ще кілька днів буде предметом обговорення серед співробітників компанії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.