Розваги

На вихідних у Франківську проведуть виноградний фестиваль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже на наступні вихідні, 29-30 серпня, іванофранківці зможуть продегустувати найкращі сорти вин прикарпатських виноробів, а також дізнатися, як правильно вирощувати виноград. Про це йшлося на прес-конференції членів Клубу “Виноградарі Прикарпаття“.

11938793_926133690776000_1720145095_n[1]

“Ми ставимо перед собою три основні мети, – розповідає директор фестивалю Василь Зварич. – Перш за все, це популяризація винограду на Прикарпатті, підняття культури споживання вина та підвищення туристичної привабливості Івано-Франківська”.

Як повідомив голова Клубу Димитро Семенів “Виноградарі Прикарпаття” об’єдналися щоб “привити людям любов до природи, до садівництва”.

Під час проведення фестивалю, всі бажаючі зможуть спробувати найкращі сорти вин, взяти участь в різноманітних майстер-класах та конкурсах. Крім того виноградники розкажуть, як правильно доглядати за виноградом та які сорти краще вирощувати. Не обійдеться також без традиційної карпатської кухні.

Відкриття свята відбудеться 29 серпня. Однак, в зв’язку з відзначенням річниці “Іловайського котла”, всі урочисті заходи проведуть 30 серпня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні