Розваги

На Івано-Франківщині оцифрували атракції НПП “Гуцульщина”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті продовжують оцифровувати природні й туристичні принади нацпарків.

Нещодавно оцифрували шість об’єктів об’єктів Національного природного парку «Гуцульщина», пише Репортер з посиланням на сайт “Івано-Франківщина туристична”.

Це зробили у рамках реалізації спільного проєкту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і компанії Google Україна.

Під час віртуальних мандрів можна оглянути природну візитівку Косова – гору Острий із оглядовим майданчиком, полонину Росохата, що в селі Шешори, улюблене місце маленьких мандрівників – Маєток Святого Миколая (село Пістинь).

Також є колоритна пасіку Святого Миколая (село Кобаки, територія Старокутського ПНДВ) із чудернацькими вуликами хатками, діжками, капличками, млинами. Любителі природи зацікавляться подорожжю Науково-дослідним розсадником та кімнатами-музеями зоології, ентомології, орнітології, дендрології, мікології, геології, що розташовані у Науково-просвітницькому центрі парку.

НПП «Гуцульщина»:

http://iftourism.com/places/nacionalniy-prirodniy-park-guculshchina

Маєток Святого Миколая:

http://iftourism.com/places/mayetok-svyatogo-mikolaya

Гора Острий:

http://iftourism.com/places/gora-ostriy

Полонина Росохата:

https://goo.gl/maps/7WkDKZVmAVeZ4i3c8

Пасіка Святого Миколая:

https://goo.gl/maps/uAum4rmCPFFBkUDE6

Науково-просвітницький центр парку:

https://goo.gl/maps/mq8XYYNVLKGWLscL6

У рамках проєкту Мінприроди триває створення колекції цифрових панорам національних природних парків України. Крім НПП «Гуцульщина», віртуальні тури будуть створені, зокрема, для НПП «Верховинський» та НПП «Карпатський».

Всі оцифровані версії мандрів національними парками Івано-Франківської області можна переглянути на головному туристичному порталі області або безпосередньо на Google Maps.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.