Розваги Фото

Мистецький корабель прибув у франківський порт Porto Franko (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Перформенс провели з нагоди відкриття фестивалю Porto Franko, що триватиме у Франківську 14-18 червня.

Команда фестивалю вирушила на “острів кохання”, що на міському озері на чотирьох човнах. Та з середини озера вони вистрибнули з човнів і дісталися острова вплав.

“Цього року меседжем нашого фестивалю є “Відкритий порт-місце сили”. Наш карпатський лайнер вирушає у відкриту мистецьку подорож”,- говорить Ростислав Держипільський.

Роман Григорів додає, що поштова тема може стати брендом не лише Франківська, а й для цілої України у світі.

“Фестиваль почали ще кілька днів тому дивні жовті чоловіки з акцією контейнеризація, – говорить Григорів. – Вони привернули значну увагу до Porto Franko. І цим фестивалем ми відкриваємо Франківськ як культурну столицю”

Крім того, Ілля Разумейко розповів, для чого на стометрівці поставили жовтий контейнер.

“Це такий перформенс від нас – контейнеризація, – пояснює він. – Якщо ми говоримо про сучасне мистецтво, то це – той досвід, який глядач забирає з собою. І для нас важливою була саме реакція людей на цей контейнер”.

Куратор театрального напряму Олексій Гнатковський додає, що програма вистав у театрі сприятиме розвитку театрального туризму, адже організатори переконані, що глядачі приїдуть до Франківська спеціально на вистави провідних театрів і режисерів.

Цього року фестиваль додав новий напрям – лекторій.

“Ми вирішили інвестувати в навчання волонтерів, а під час фестивалю будуть лекції про театр, музику, літературу, фестивалі”, – говорить куратор напряму Влад Соха.

Також до фестивалю приєдналися фестиваль Jazz Koktebel, кінофестиваль 86 та театральний фестиваль Час театру.

Хірургічний корпус палацу Потоцьких перетвориться на галерею, а його територія – на Мистецький арсенал з інсталяціями, фуд-кортами, зонами для відпочинку і морським піском з

Відкриття фестивалю 14 червня о 21:30 на площі перед драмтеатром.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.