Розваги

Мандрівник Євген Іхельзон у Франківську розповість, як організувати самостійну подорож до Індії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 5 серпня, в громадському ресторані “UrbanSpace100” журналіст і мандрівник Євген Іхельзон у Франківську розповість, як організувати самостійну подорож до Індії. На зустрічі Іхельзон поділиться секретами, де шукати квитки, скільки потрібно часу, що дивитися, як, коли, за скільки.

індія, подорож, мандри

Люди, які потрапили в Індію вперше, або шалено закохуються в цю країну, або люто ненавидять та не бажають більше повертатися. Індія — фантастичний світ, 28 штатів, сотні різних неспоріднених мов, мегаполіси — гіганти, безкінечні рейки залізниць, перевантажені аеропорти, напівзабуті племена, джунглі, дикі звіри, шалена розкіш палців та бідність трущоб.

Євген Іхельзон народився в Донецьку. За освітою – релігієзнавець, викладав у вишах історію буддизму та історію релігії. Займався видавничою діяльністю, очолював у Донецьку газету та журнал. Працював кореспондентом та редактором відділу новин газети “Сегодня”. Подорожує країнами світу. Спеціалізується на темах расових та національних проблем, візових режимів, світових новин.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні