Розваги Фото

Лише у гірляндах та з 3D-ефектом, – який вигляд мають українські ялинки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українці запалюють новорічні ялинки у всіх містах країни.

Львівська ялинка без іграшок і лише у гірляндах, найвище різдвяне деревце у Харкові та новорічні 3D-ефекти у Чернівцях та Івано-Франківську. ТСН.ua показало різдвяні ялинки, з якими міста зустрічатимуть 2019 рік.

Київ

Головну ялинку країни традицйно розмістили на Софіївській площі. 25-метрову красуню прикрасили фіолетовими, бірюзовими та срібними іграшками, а також гірляндами. На усе цьогоріч витратили 2,7 млн гривень. Ще одну ялинку встановили на Контрактовій площі.

Харків
Фото: Обозреватель

Хоч головна ялинка країни розташована у Києві, однак за висотою вона програє харківській красуні. Різдвяне деревце тут сягає 40 метрів і коштує 2 млн гривень. А щоб одягнути і встановити її, витратили 6 млн грн. Освітлення ялинки справді вражає.

Полтава
Фото: Полтавщина

За вартістю ялинка у Полтаві майже наздогнала харківську, яка є найвищою у країні цьогоріч. Полтавська красуня із прикрасами коштує 5 млн гривень, хоч вона вдвічі нижча – всього 20 метрів. Всього на ялинку одягнули 1 тис. іграшок і 3 кілометри гірлянд.

Львів

Львівську ялинку вже прозвали класичною та стриманою. А все тому, що на 20-метровому дереві немає іграшок – лише професійне освітлення. Ялинка сяє яскраво. Ще б пак, на ній півтора кілометра гірлянд. Цьогоріч ялинку місту подарувала мешканка з Яворівського району області. Всього вона коштувала 260 тис. грн.

20 метрове дерево – подарунок від жителів з Яворівського району. Зрубали і привезли його у Львів 11 грудня і відтоді чепурили.

Чернівці
Фото: Unian

Чернівецьку ялинку вирішили зробити кольоровою. На ній – прикраси чотирьох кольорів: червоного, синього, золотистого та сріблястого. Завершили образ різдвяної красуні 3D-гірляндою із різними режимами освітлення за понад 600 тис. гривень. Сама ялинка у формі конуса.

Вінниця

Ялинки у Вінниці на другій сходинці за висотою після харківської. Перша сягає 28 метрів, друга – 27 метрів.  Їх прикрасили здебільшого червоними іграшками та великою кількістю гірлянд. На те, щоб встановити та прикрасити ялинки, із міського бюджету витратили 905 тис. гривень.

Івано-Франківськ

У Івано-Франківську вирішили не купувати живу ялинку і нові іграшки. Тут поставили придбане раніше штучне деревце та прикрасили іграшками з минулих років. Освітлення ялинки не просте: тут також використали 3D-гірлянди, тож Івано-Франківськ і Чернівці тепер можуть позмагатися у спецефектах.

Тернопіль
Фото: За Збручем

У Тернополі вже дев’ятий рік поспіль на Театральному майдані з’являється штучна ялинка. Її висота – 18,5 метра, а на становлення витратили всього 150 тис. гривень. Ялинку прикрасили штучним снігом, зірочками, маленькими іграшками у формі ялинок та 3D-ілюмінацією.

Дніпро
Фото: Unian

10-метрова ялинка цьогоріч прикрашає Дніпро. Її прикрасили різними іграшками і гірляндами зеленого та синього кольорів. На території навколо деревця теж зробили освітлення. Ялинка коштує 167 тис. гривень, однак скільки коштували прикраси, невідомо.

Хмельницький

Запалили ялинку і у Хмельницькому. Тепер 18-метрова ялинка сяє у центрі міста. Цьогоріч у неї вільний “дрес-код”, тож її гірлянди переливаються різними кольорами. Навколо влаштували новорічні будиночки зі смаколиками і сувенірами.

Черкаси

Ялинка у Черкасах цьогоріч жива. Її зібрали із 268 сосен на спеціальному металевому каркасі. Деревця, які утворили ялинку, вирощували на спеціальних плантаціях області. Готова ялинка сягає 22 метрів.

Чернігів
Фото: Unian

Чернігів, як у попередні чотири роки, прикрасить штучна ялинка. Її висота – 18 метрів. На встановлення та іграшки у цьому новорічному сезоні у Чернігові витратили близько 700 тис. гривень.

Одеса

В Одесі вже сяє головна ялинка міста. Цьогоріч новорічне дерево сягає 20 метрів заввишки. Його прикрасили різноманітними іграшками та кількома гірляндами. Всього цьогоріч на ялинку витратили більше 200 тис. гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.