Відео Розваги

Let it snow! 10 пісень від “Репортера”, які налаштують на різдвяний настрій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Святковий сезон уже розпочався, недавно відзначили Андрія, скоро Миколая, а там уже й католицьке Різдво і Новий рік…

«Репортер» пропонує додати трохи настрою для сезону. Пісні можна комбінувати з гарячим какао з корицею і мандаринами.

  1. Let it snow! Let it snow! Let it snow!

Святковий сезон неможливий без вічної класики від Френка Сінатри. Безтурботний текст про закоханих, які не можуть розійтися і в цьому їм допомагає снігопад, легка джазова мелодія – це ніколи не набридне.

  1. Тиха ніч

Це давня колядка, створена в Австрії на початку ХІХ століття, перекладена на безліч мов. Хоч вона і стосується Святвечора, але можна налаштовуватися на світлий час вже зараз.

  1. Deck the halls

Ще одна давня колядка валлійського походження. «Прикрасьте зал гілками гостролисту!» співається в коляді. Створює настрій Різдва у вікторіанській Англії.

  1. I’ll be home for Christmas

Трохи печальна пісня про бажання ліричного героя опинитися вдома на Різдво – але це буде хіба в його мріях. Гарна зимова меланхолія.

  1. Sleigh Ride

Як добре кататися на санах з коханою, смакуючи какао і гарбузовий пиріг! Якщо погода не радує снігом, то можна це принаймні уявляти. Весела пісня про неповторний зимовий час.

  1. Minuit chrétiens

Можливо для цього католицького святкового гімну ще трохи зарано, адже його співають під час північної меси на Різдво, але ми не могли його не включити у список. Французька святкова пісня величає народження Ісуса Христа і закликає оспівувати славу Спасителя.

  1. Спи, Ісусе, спи

Хоч колядки можна слухати під час посту, але вони все ж асоціюються з січнем, а не з груднем. Але ця різдвяна колискова тиха й ніжна, налаштовує на потрібний лад.

  1. Happy Xmas (War is Over)

Пісня-протест війни у В’єтнамі, написана і виконана Джоном Ленноном і Йоко Оно, стала різдвяним стандартом. Бо війни тривають завжди і, на жаль, вона залишається актуальною.

  1. Blue Christmas

Пісня «Сумне Різдво» здобула популярність у виконанні Елвіса Преслі. У тексті обігрується гра слів англійською мовою: «blue» значить і сумний, і блакитний, тому асоціації побудовані на кольорах: «біле Різдво», «червоні декорації на зеленій ялинці».

  1. Its beginning to look a lot like Christmas

«Все більше виглядає на Різдво», співається у відомому шлягері. І справді, вже зовсім скоро прийде магічний час свят.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.