Розваги

Курси розробки ігор на Unity для дітей

Google+PinterestLinkedInTumblr

Курси з розробки ігор для дітей – це чудова можливість знайти улюблену професію та дати старт блискучій кар’єрі. Спеціалісти з розробки комп’ютерних ігор завжди можуть працювати у офісі, вдома або за кордоном, при цьому немає жодних вікових обмежень.

Unity — це безкоштовний двигун, на якому створено більше половини всіх мобільних ігор у світі. Він підходить для навчання дітей та допомагає швидко освоїти ази програмування.

Популярність Unity у світі та Україні

3D Unity — це міжплатформний ігровий двигун, за допомогою якого створюють комп’ютерні ігри. З Unity можна створювати програми, адаптовані до 25 платформ, у тому числі для особистих комп’ютерів, окремих ігрових консолей, застосунків, що працюють онлайн. Не потрібно писати гру під кожен девайс, тому що вона працюватиме на всьому, включаючи Xbox і Playstation. Код для Unity пишуть мовами C# або JavaScript. Обидва не надто складні у вивченні, порівняно з мастодонтом C або подібними.

Популярність 3D Unity у світі та Україні пояснюється ефективним візуальним середовищем розробки. Є постійна підтримка кількох десятків платформ та модульна система робочих компонентів. За допомогою 3D Unity вже написано не одну тисячу ігор та проектів, відомих по всьому світі. Найпопулярніші: Cities Skylines та Hearthstone, Heroes of Warcraft, Pokemon Go, проекти Wargaming та Blizzard.

Unity — це візуальний інтерфейс. Це означає, що дитина одразу бачить, що робить. З ним не буде нескінченного коду. Unity — інший: у ньому є поле та набір інструментів. Все відразу з’являється на екрані.

Які вибрати курси Unity для дітей: платні чи безкоштовні

При виборі курсів Unity для дітей важливо врахувати кілька моментів.

  1. Форма навчання. Оберіть зручну форму навчання: онлайн чи офлайн. Деяким дітям краще дається матеріал у класі, за особистої присутності. Навчання онлайн дозволяє підібрати курси від відомих компаній незалежно від локації, лише звертаючи увагу на якість викладання та методи навчання.
  2. Кількість учнів у групі. Оптимальна кількість учнів 8-10 осіб. Так викладач встигає приділити увагу кожному студенту та перевірити наскільки добре засвоєний матеріал.
  3. Відгуки. Краще за все, якщо хтось зі знайомих вже користувався послугами навчального центру. Також можна знайти інформацію у відгуках, на форумах чи у батьківських чатах.

Безкоштовні курси розробки ігор безумовно йдуть на користь, особливо якщо немає навіть базових знань. Від платних вони відрізняються відсутністю системного підходу. Платне навчання базується на програмі, де дитина не лише отримує вичерпну інформацію, а й практичний досвід. Наприклад, https://juniorit.ua/kursy-3d-unity-dlya-detey-new/

Перспективи для дитини після проходження курсів Unity

Курси розробки ігор Unity рекомендовані учням віком 10-16 років. Під час навчання відбувається знайомство з основами середовища, дитина вчиться створювати персонажів та ігрові майданчики, меню гри, локацію та музичний супровід.

У дітей є дуже висока мотивація — вони створюють власний світ своїми руками. Моделюють свої тривимірні ігри, танчики, бродилки, стрілялки – все, що забажають. Іноді батьки навчають дитину програмування на Unity, тільки якщо бачать її у майбутньому гейм-девелопером. Але в цілому не важливо, з якої мови чи движка починати. Важливіше змінити мислення. Як тільки це відбулося, вивчення інших мов дається дуже швидко.

Проходження курсів забезпечує певні перспективи. Навіть початківці, що працюють на 3D Unity, спроможні отримувати 800-1000 доларів. Більш досвідчені заробляють 1000-4000 доларів залежно від компанії. З переваг: працювати можна як в офісі, так і віддалено, без географічних обмежень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.