Розваги

Кришталевий камертON запрошує на гала-концерт

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу 3 червня о 16:00 в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбудеться гала-концерт «Кришталевого камертону».

Проєкт був заснований у 2021 році, після святкування 30-ї річниці відновлення Незалежності України.
Авторка ідеї та наставниця проєкту — викладачка Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського — Ольга Назаренко.

Співорганізатори проєкту — це дві громадські організації — Культурно-мистецька агенція Брама (керівник Андрій Савка) та Громадська ініціатива Галичини, яку очолює Леся Качурова.

Проєкт повністю волонтерський та неприбутковий. Двічі отримував часткове фінансування від грантової програми громадського ресторану Urban Space 100. А все решта — це ентузіазм та власні кошти організаторів.

Зіграти у Кришталевому камертоні може кожен і кожна. Головне — це грати українську музику та мати високий рівень виконавської майстерності.

Загалом за час проєкту відбулося 18 концертів. За час проєкту на сцені «Кришталевого камертону» виступили майже чотириста учасників різного віку, як сольно, так і у складі ансамблів. Це й учні музичних шкіл, і студенти музичних коледжів та ВНЗ, і професійні артисти. Прозвучало понад триста творів українських композиторів сучасників і класиків! У концертах брали участь не лише франківці, але й артисти з Коломиї, Надвірної, Калуша, Галича, Бурштина, Тисмениці, Львова та Києва.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.