Розваги

Коломийський гурт T.HUTSULS випустив новий сингл (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Гуцули» – новий сингл молодого колоритного гурту з Коломиї T.HUTSULS.

Сингл, який невдовзі дасть назву дебютному альбому T.HUTSULS, що об’єднає у собі уже знані пісні «трушних гуцулів» – «Нічна», «Не мала», «Сум вівчара», «По цимбалах» та інші. Реліз збірки відбудеться уже 10 лютого, пише Репортер.

Коломийський гурт T.HUTSULS випустив новий сингл (ВІДЕО)

Проєкт під назвою T.HUTSULS, який є частиною масштабного культурологічного руху Hutsul Planet, нарешті випускає «програмну» пісню «Гуцули», яка оспівує одну із найколоритніших етнічних груп українців – гуцулів. Вільний, гордий і творчий люд, який життєву енергію черпає із гір, рік, джерел, смерек – зрештою, природи загалом.

Коли з’явилася ідея треку «Гуцули», головним питанням було: «А хто такі ці Гуцули? Якими показати їх? Як у пісні розкрити їхню самобутність? – каже вокалістка гурту, авторка слів та музики до пісні «Гуцули» Алекса Цимбал. – Ми прагнули, щоб кожен – від малого до великого – слухаючи наших «Гуцулів», у словах, у звуках гуцульських народних інструментів, у вигуках і багатоголоссі, міг уявити собі цих людей із гір – кожен по-своєму.

Найулюбленішим моментом творчої команди T.HUTSULS у пісні «Гуцули» є програш. Усе розпочинається із трембіти – цього споконвічного засобу зв’язку між гуцулами.

Потім – перегукування і врешті, наче електричний струм вривається басова партія, яка чергується із цимбалами. Це неначе розмова між різними поколіннями, які об’єднані єдиним духом усередині – гуцульським духом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.