Розваги Фото

Кінські гриви, прозорі сукні, глибокі декольте. Топ 5 найсексуальніших образів Євробачення 2017 (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сцені першого півфіналу Євробачення 2017 деякі учасниці намагалися підкреслити фігуру вдалими сукнями або зробити образ сексуальнішим за допомогою глибоких вирізів і напівпрозорих тканин, пишуть Факти.ICTV

Грузія

Тамара Гачечиладзе вдало підкреслила фігуру червоною напівпрозорою сукнею із мереживом. У поєднанні з кудрявою зачіскою співачка виглядала вкрай спокусливо!

Греція

Співачка Демі вирішила зробити акцент на струнких ногах. Співачка обрала елегантну сукню з досить сміливим вирізом, що оголив ногу.

Польща

Кася Мось обрала для Євробачення аж занадто відверте вбрання. Співачка виблискувала зі сцени не лише оголеними ногами, а й сміливим декольте, що ледь стримувало груди.

Ісландія

Звалу обрала для музичного конкурсу біле костюмне вбрання. Попри стриманий образ, співачка відкрила груди та зібрала волосся у кінський хвіст. Це додало образу певної грайливості та привабливості.

Албанія

Попри те, що на сцені Ліндіта була у стриманій довгій білій сукні, низ вбрання був напівпрозорим. Тому прихильники без вагань роздивилися ніжки співачки. Особливо ефектно дівчина виглядала, коли на сцені згасло світло, а сукню підсвічували

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: