Розваги

Гуцульський фестиваль на Франківщині буде без алкоголю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гуцульський фестиваль, який відбудеться 12 вересня у Надвірній, буде безалкогольним – організатори планують заборонити продаж алкогольних напоїв поруч фестивальних майданчиків. Про це повідомили під час чергового засідання координаційної ради з питань підготовки до проведення в місті Надвірна ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю, пише НП.

Kosiv_school_kids2[1]

Організатори фестивалю звернулася до священиків з проханням оголосити про проведення Гуцульського фестивалю у районі. На засіданні повідомили, що у приміщенні Надвірнянської РДА працюватиме оперативний штаб швидкого реагування, там будуть еменесники, медики та аварійна служба. Очолить штаб начальник Надвірнянського РВ УМВС України Іван Кавінський.

Крім того планується розробити пам’ятки та провести інструктажі антитерористичної спрямованості з відповідальними за проведення фестивалю.

Кошти, зібрані у рамках фестивалю, будуть передані для учасників АТО.

У суботу, 12 вересня, у день проведення фестивалю в Надвірній не працюватиме центральний ринок та відділ реєстрації актів цивільного стану. Під час свята працюватимуть волонтери у спеціальній формі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.