Розваги Світ Фото

Галич змагається за титул одного із 7 чудес України (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У цьому році триває вже п’ятий етап всеукраїнської акції «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка», повідомляє прес-служба ОДА. Серед номінантів – місто Галич. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування  переможців акції оголосять 27 вересня на День туризму.

галич

З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, за яких можна проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) визначать переможців акції. Їх оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.

Галич

Серед номінантів – місто Галич. Запрошуємо мешканців та гостей Івано-Франківщини підтримати величний центр Галицько-Волинського князівства — наймогутнішу твердиню на південно-західних давньоруських землях. Голосування відбувається за посиланням http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/ .

gal2-637x478

Довідково. В акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.