Розваги Фото

Франківський архітектор пропонує прикрасити Білий дім золотими колісницями та енергоефективним куполом (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Архітектор з Івано-Франківська Андрій Назаренко запропонував свій «стьобний» варіант оновлення адмінбудинку. Він пропонує проект «для відновлення історичної справедливості».

15400397_1498944406800880_1236477968433807901_n1

«Щоб віддати шану коням, на яких містяни їздили до палацу Потоцьких, пропонується на даху встановити чотири квадриги — золоту на центральній осі головного фасаду та три мідних на краю кожного крила, – коментує автор. – Це буде перша позолочена квадрига на владній будівлі в Україні. Над залом засідань пропонується зведення енергоефективного куполу, який генеруватиме електроенергію для владних кабінетів, що перетворить Івано-Франківський «білий дім» у перший пасивний адмінбудинок світу. Купол увінчано реплікою фігури Берегині. Декор фасаду — гіпсова ліпнина та бронзові атланти; колористика колон — жовто-блакитна.

Скульптурну композицію перед головним фасадом також пропонується змінити. Фігури цимбаліста та бандуриста отримають корони, а обеліск замінено на тріумфальну колону. Перед скульптурною композицією — скромний фонтан на радість містянам».

Тим часом у коментарях вже загорілось жваве обговорення.

«Не вистачає патріотичних, народних мотивів, – дописує Тарас Сенів. – Цей варіант – брутальний ампір, а хочеться чогось свого… Вишиванок, солом’яних стріх та інших гуцульських мотивів».

«А вивіски де? Здалека не видно, які організації, управління, відділи там сидять, – додає Ігор Роп’яник. – Вивіски мають бути кольорові і великі – двометрові, обов’язково з пластику!».

«Дівчата у вінках мають безперервно і цілий рік колом іти перед цією святинею, час до часу буде відбуватися зміна учасниць, – розвиває ідею Андрій Жолоб. – Серед приїжджих туристів церемонія зміни стане легендарною – як зміна британських королівських гвардійців: на початку церемонії виходитимуть найшанованіші корифеї театру, переодягнені у Франка, Шевченка і Лесю Українку. З іншого боку виходитимуть менш корифейні актори, переодягнені в козаків і січових стрільців».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.