Розваги Фото

Франківські красуні готуються до “Міс Івано-Франківськ 2018”, а організатори поділілися планами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 26 березня, організатори конкурсу “Міс Івано-Франківськ” розповіли про умови відбору учасниць на прес-конференції.

Конкурс заплнований на 7 травня у кіноконцертному залі Арена-Центр.

“На відбір прийшли 72 дівчини з міста і області, ми відібрали 15. А в процесі їх підготовки до конкурсу залишиться 12”, – розповідає одна з організаторів Іванна Батющенко.

Степан Йосипів розказав про особливості програми конкурсу. У дівчат буде 5 виходів, постановкою яких займається Тоня Терсенова з “Soloway Dance Studio”. Перший буде в етно стилі, другий – у стилі мафії 40-50-х років, третім буде конкурс талантів, четвертим – вихід у купальниках, останній вихід – у вечірніх сукнях, він не буде оцінюватись журі.

“Головний приз – путівка на двох в ОАЕ та 10 тисяч гривень. Родзинкою буде гурт “Пацики з Франека”, які оберуть із учасниць 5-6 дівчат, що знімуться у їх кліпі. Про решту музикантів розкажемо пізніше”- каже Юрій Малярчук.

Читайте: В університеті Короля Данила обрали міс та місіс вишу (ФОТО, ВІДЕО)

За словами організаторів, дівчат обирали по таких критеріях:

  • зовнішність,
  • пластика руху,
  • поведінка на публіці
  • таланти.

Останні, як обіцяє оргкомітет, будуть різноманітні і сильно здивують глядачів. Дівчат відбирали організатори і Тоня Терсенова, а вісьмох членів журі, які судитимуть на самому конкурсі, оголосять вже на самому заході, щоб не було маніпуляцій.

“Вік дівчат від 18 років, бо буде конкурс у купальниках. Найстаршій учасниці – 25 років. На відбір приходили і 16-річні, була жінка, якій 33 роки і у неї двоє дітей” – сказала Іванна Батющенко.

Читайте: У Франківську відбирають учасниць для конкурсу “Міс Івано-Франківськ 2018” (ФОТО)

“Довідку від лікаря про відсутність “тюнінгу” в дівчат не просили, а візуально всі дівчата природні. Навіть якщо у когось була пластика – це не помітно”, – каже Анатолій Корнійчук.

До участі у конкурсі будуть готуватись такі дівчата: Семанишин Іванна, Римик Оксана, Джичка Елеонора, Гринів Вікторія, Данилюк Катерина, Сеньковська Віталіна, Бардашевська Софія, Войцицька Юлія, Данилів Ярина, Пасенюк Галина, Цимбаліста Тетяна, Лисова Анастасія, Гречух Софія, Винник Анастасія, Калинчук Наталія.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.