Розваги

Франківська “Дрібнота” організовує дитячі велотабори “Kids bike camp” у Пилипці

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 10 по 15 серпня в Kids-park Pylypets на Закарпатті проведуть п’ятиденний дитячий велотабір Kids bike camp. Цього року відбудеться перший тестовий заїзд. Наступні заїзди проводитимуть круглорічно для різних вікових категорій дітей.

велотабір, велосипед

До теми: У Франківську проведуть дитячі велоперегони “Дрібнота”. Програма

Дитячий bike camp “Дрібнота” у мальовничих горах Закарпаття – це спільний проект з Bukvica та Pylypets bike park.

“Будемо кататись на роверах і доглядати за ними, вивчати дитячу безпеку та speak English, вчитись захищатись і готувати їсти. Головна родзинка нашої затії – будинок на дереві! – повідомляють організатори. – Буде човгання в гумаках, вивчення зоряного неба, збирання малини та полювання на хробаків”. 

Участь в тестовому Kid’s bike camp візьмуть 8 дітей. За його результатами визначать як часто і як довго триватимуть насупні заїзди, а також вікові групи учасників.

“Плануємо робити заїзди увесь наступний рік, а можливо ще й цієї осені і в різних вікових категоріях. Календар заїздів буде відкритий після проведення тестового bike camp та після створення справді цікавої дітям програми”, – додають організатори.

До теми: Людина тижня. Наталя Найда

В програмі –  щоденні 40-хвилинні уроки – вивчення принципів гірського байку, щоденні двогодинні тренування з інструктором на спеціально збудованій дитячій трасі на території Pylypets bike park. Наприкінці найвправніші дітки отримують абонементи на витяг і допуск на спуск з інструктором по дорослій велотрасі “Горіллаз” (синя, довжина 3200 метрів). Також діти пройдуть навчання “Як працює мій байк”: техогляд велосипеда, збір/розбір, вивчення конструкцій велосипеда, профілактика та догляд.

Учасники табору сконструюють і збудують справжній лісовий будиночок. Керівник загону ДСНС, професійний рятувальник з 30-річним досвідом роботи в гірських умовах проведе заняття з надання першої медичної допомоги, дії в екстрених ситуаціях.

Також запланована ніч у наметі. Діти потренуються розкладати намет, розпалювати вогнище та готувати на ньому їжу, а також навчаться техніки безпеки в цих діях. Вечорами учасники табору переглядатимуть світові змагання та знайомитимуться з аналогами найкращих байк-парків світу, а також з життям чемпіонів цього виду велоспорту і в тому числі із найкращими українськими райдерами.

Щодня діти матимуть невеликі завдання та отримуватимуть значки про їх виконання в залежності від складності задачі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.