Розваги Світ Фото

Франківців запрошують продегустувати 70 сортів пива

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

26-27 серпня в Івано-франківську на площі Бастіону відбудеться перший в Україні Міжнародний фестиваль крафтового пива «Hoppy Fest». На ньому франківці та гості міста зможуть покуштувати пиво від 30 пивоварів України, Чехії, Німеччини, Угорщини та Польщі.

DSC_2005

«Крафтове пиво – це зараз модний тренд, тенденція у світі пива, говорить один з організаторів Назар Дребот. – Воно не є щось новітнє. Насправді, це пиво, яке зварене за традиційним рецептом та відповідає всім історично складеним рецептурам, технології виробництва. Відповідно, ці всі пива варяться в невеликих об’ємах для того, аби можна було зберігати ту ж саму якість. У світі є значно більше сортів пива, ніж ми собі уявляємо. Всього на фестивалі буде близько 70 видів цього напою».

Цим фестивалем, наголошують організатори, хочуть вивести культуру споживання пива на якісно вищий рівень та познайомити франківців і гостей міста з виробниками цього якісного продукту.

Вхід на фестиваль буде безкоштовним. Єдине, аби покуштувати пиво гостям фестивалю доведеться придбати пивний бокал з фірмовим лого фесту. Вартує він 55 гривень. В цю ціну вже входить дегустація одного пива. Також до пива гості фесту зможуть покуштувати смачну вуличну їжу.

З розважальної програми будуть різноманітні конкурси та багато музики від тернопільського гурту «Лос Колорадос», діджеїв.

Ще з родзинок – на території бастіону працюватиме перукарня, де майстри з «Барбер Шопу» безкоштовно робитимуть зачіски для всіх бажаючих.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні