Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Страсті Христові”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні Страсна п’ятниця, день, коли, згідно з Євангелієм, розіп’яли Ісуса Христа. Фільм Мела Гібсона «Страсті Христові» розповідає про останні 12 годин Ісуса перед смертю і воскресінням.

Цей сюжет знають усі. У Гефсиманському саді саду Ісус Христос бореться з дияволом, який Його спокушає. Тим часом Юда продає Христа за тридцять срібняків і Його заарештовують. Далі – суд Понтія Пилата, який «умиває руки» після невдалої спроби виправдати Ісуса перед натовпом. Христос іде на гору Голгофу, несучи свій хрест, там Його розпинають. Але через три дні Ісус Христос воскресає.

Ревний католик Мел Гібсон зняв дуже детальний фільм, заснований на чотирьох Євангеліях. Хоч в центрі подій саме кінець земного життя Христа, у ньому показані спогади з Його дитинства, проповідництва, Тайної вечері. Актори у фільмі розмовляють аравійською мовою і латиною, які в оригіналі перекладаються англійськими субтитрами. Зйомки фільму теж були дуже реалістичними: Джеймса Кевізела, виконавця ролі Ісуса, гримували по сім годин, він ніс справжній, а не бутафорський хрест, який важив 70 кілограм. Фільм знімали взимку, але актори були легко одягнені й мерзли.

«Страсті Христові» вийшли на екрани 25 лютого 2004 року і зібрали великі касові збори. Частину грошей Мел Гібсон передав католицькій церкві.

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Піна днів”

У ролях:

Джеймс Кевізел – Ісус Христос
Майя Моргенштерн – Марія
Хрісто Дживков – Іван
Франческо де Віто – Петро
Моніка Белуччі – Марія Магдалина
Розалінда Челентано – Сатана
Люка Ліоннелло – Юда
Хрісто Шопов – Понтій Пилат
Клаудія Джеріні – Клавдія
Лука де Домінічіс – Ірод

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.