Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Прянощі та пристрасті”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Справжній талант, як і почуття, не обмежується культурами і національностями. Добрий і мотивуючий фільм «Прянощі та пристрасті» прикрасить травневий вечір.

Втративши дружину і свій ресторан після вуличних безпорядків, батько індійського сімейства переїжджає з дітьми в Європу, щоб почати життя спочатку. Вони відкривають своє кафе у невеликому французькому містечку, пропонуючи мешканцям традиційну індійську кухню – їжу, яка тут непопулярна і незвична. Ще й по сусідству з їхнім закладом – вишуканий  мішленівський ресторан. Між власницею ресторану й індійською сім’єю починається справжня холодна війна за визнання і любов клієнтів.

Тим часом між Хассаном Хаджі, старшим сином у сім’ї, та Маргаритою, су-шефом французького ресторану, зав’язуються романтичні почуття. Хассан відчуває потяг до французької вишуканої кухні, але не може відкинути індійське коріння свого таланту. Йому доведеться вибирати між кар’єрою та ріднею й коханням, а його батькові – нарешті відпустити минуле.

Фільм «Прянощі та пристрасті» (в оригіналі називається як і книга Річарда Ч. Мораіса, за якою його зняли – «Шлях, довжиною в сто кроків») вийшов 8 серпня 2014 року, режисер – Лассе Галльстрем. Одна із продюсерів фільму – американська телеведуча Опра Вінфрі. Знімали кіно на півдні Франції, на фоні описаних у романі пейзажів.

У ролях:

Гелен Міррен – мадам Малорі
Ом Пурі – тато
Маніш Даял – Хассан
Шарлотта Ле Бон – Маргарита
Аміт Шах – Мансур
Фарзана Дуа Елахе – Махіра
Діллон Мітра – Муктар
Аріа Панд’я – Аїша
Мішель Блан – мер
Клеман Сібоні – Жан-П’єр
Венсан Ельбаз – Пол
Джухі Чавла – мама
Альбан Омар – Марсель
Шуна Лемойн – дружина мера

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.